Zuzana Bubílková není na zajíčky: Baví mě to mládí pozorovat, ale doma to nechci!
Zdroj: herminapress
Zuzana Bubílková není na zajíčky: Baví mě to mládí pozorovat, ale doma to nechci!
27.04.2022

Oblíbená a dlouholetá porotkyně Muže roku, moderátorka Bubílková Zuzana, vtipně zpovídala adepty na finalisty Muže roku při druhém castingu. Dělala si obrázek o dnešní generaci mladých mužů a jak je zvykem, hned vtipně glosovala.

 „Někdy si říkám, že jsem ráda, že už jsem stará. Že jsem si splnila své biologické povinnosti, že už se nemusím o nic snažit. Baví mě to mládí pozorovat, ale doma bych to nechtěla. Je to krásný, mladý, ale co s tím? Když si představím, že bych se musela před mladším partnerem pořád přetvařovat a natřásat si peří, ne, to fakt nechci. Divím se starým chlapům, protože ti se také musí pořád přetvařovat. Ať mi netvrdí, že by si raději nelehli na gauč, místo toho, než jít někam na dýzu a natřásat si staré kosti. Jak říkala moje babička, když jí bylo šedesát: Chtěla bych mít ty životní zkušenosti, a aby mi bylo třicet. To bych brala,“ se smíchem uvedla Zuzana Bubílková.

Ženy do poroty soutěže Muže roku zve ředitel soutěže David Novotný velmi rád. „Skoro všichni kluci dobře vypadají. Během několika minut z nich ale musíte vydolovat, co je v nich navíc. Něco, co je odlišuje od ostatních a upoutá pozornost. Je to těžké. Dobré oko na to má ženská část poroty. Při konečném výběru dám hodně na jejich názor,“ uvedl s úsměvem David Novotný a připomněl, že finálovou dvanáctku představí na tiskové konferenci 2. června, během léta pojedou kluci na několikadenní soustředění, kde si kluci natrénují určité dovednosti, a proběhne focení. O vítězi letošního ročníku soutěže Muž roku se pak rozhodne na finálovém večeru 26. srpna v Náchodě.

 

 

 

Přidat komentář