Co po Danielovi Hůlkovi podědila jeho dcerka Rozárka?
Zdroj: herminapress

Co po Danielovi Hůlkovi podědila jeho dcerka Rozárka?

Vytvořeno dne 06.04.2021

Když vloni začal nouzový stav, zpěvák Daniel Hůlka nezůstal sedět s rukama v klíně. Nabídl řediteli Domova seniorů Sychrov, že obyvatelům zazpívá. Absolvoval 17 koncertů a v této aktivitě pokračoval s producentem Petrem Tomečkem dál. Daniel Hůlka si troufá říci, že za ten rok určitě absolvovali dobrou stovku koncertů.

Nyní si zase přečetli, že také zoologické zahrady jsou na tom špatně. Chybí jim finance na provoz. „Zoologickým zahradám docházejí peníze na krmení a může se stát, že by museli některá zvířata utratit. To nám přišlo strašné. Zahrady jsou kompletně zavřené už přes 200 dní. Vůbec mi nedává smysl, proč venkovní prostory zahrad jsou zavřené pro veřejnost. To je špatné rozhodnutí naší vlády, ale těch je tolik, že mne to nepřekvapí,“ vysvětlil Daniel Hůlka, proč si umělci postavili svoje nádobíčko před výběhem lvů v Zoo Chleby a natočili stream koncertu na podporu této zoo.

Daniel Hůlka má zvířata rád. Bez svého pejska nevyjde z domu, i když nyní ho nechal výjimečně doma. „Jako kluk jsem měl asi nejradši slony a šelmy. Neumím to přesně říct, protože já jsem miloval zoologickou jako celek. Dcerka Rozárka to zdědila asi po mně, protože za normálních okolností trávíme v pražské zoo celé dny. Můžeme tam i s pejskem, jsou tam různé bufítky, kde si dáte vždycky něco dobrého, je nám tam krásně. Navštěvujeme ale i malá zoo a zoo parky. Rozárka to opravdu miluje.“

Daniela Hůlku, Kateřinu Brožovou, Bohouše Josefa, Ladislava Spilku, Renátu Podlipskou, Athinu Langosku, Bohuše Matuše, Daniela Rouse, Miroslava Etzlera, Jiřího Peka, Jiřího Březíka a Petra Tomečka si můžete poslechnout ve středu 7. dubna od 19 hodin na sociálních sítích Zoo Chleby a na Aplausin.cz. Koncert na podporu zoologických zahrad pořádá hudebník, hráč na Panovu flétnu, Petr Tomeček.