Anatomie života: Lukáš Melník zvládal milostné scény s humorem
Zdroj: TV Nova

Anatomie života: Lukáš Melník zvládal milostné scény s humorem

Vytvořeno dne 09.04.2021

V dalším dílu seriálu Anatomie života dožene opět minulost sestřičku Emu (Bára Černá). V raném mládí se stala svobodnou matkou, a aby uživila rodinu, začala si přivydělávat jako placená společnice. Tímto způsobem se seznámila s Reném, který se Báry nehodlá vzdát ani poté, co se rozhodla s prací pro eskort servis skončit. Stále ji pronásleduje, vydírá, naléhá. Neváhá sáhnout ani ke krajním řešením. Role Reného se ujal Lukáš Melník.

„Původně jsem se viděl v doktorském plášti, vždycky jsem si chtěl zahrát charakterní postavu lékaře. Nicméně jsem dostal jinou roli, o které jsem zpočátku věděl jen to, že je to záporák,“ říká Lukáš Melník.K Renému jsem si ale nakonec našel cestu, ačkoliv nejsem jeho praktikám nakloněn. Byla to dobrá studie charakteru a jsem za ni velmi vděčný,“ dodává. Přiznává také, že on osobně si takové zoufalství z lásky, jakému René propadl, u sebe nedokáže představit. „Pokud je člověk opravdu zamilovaný, musí tomu dát trochu čas a prostor. To ovšem René nezná. Je to muž činu, který se pere za svoje zájmy vším, co má a co umí,“ říká dále ke své seriálové roli.

S herečkou Bárou Černou jim scénář předepsal i několik intimních scén. Oba se shodli na tom, že se jich ujali s humorem. „Jinak to ani nejde,“ říká k tomu Lukáš. „Smích je lék na spoustu věcí a tady to nebyla žádná výjimka. Hned v první klapce se mi navíc při smyslném svlékání zasekl zip, což odrovnalo celej štáb a fungovalo to jako dobrej ‚ice breaker‘. Mezi klapkami jsme jinak házeli vtipy, což nám pomohlo se uvolnit a brát to víc v pohodě,“ doplňuje ho Bára.

Anatomie života každé úterý ve 20:20 na TV Nova!