Lucie Zedníčková šla pod kudlu! Nechala si odstranit vadu na kráse
Zdroj: herminapress

Lucie Zedníčková šla pod kudlu! Nechala si odstranit vadu na kráse

Vytvořeno dne 19.08.2020

Herečka Lucie Zedníčková je v jednom kole. K natáčení seriálu Ordinace v Růžové zahradě hraje na divadle a k tomu si založila vlastní divadelní spolek. „Mám velkou oporu ve svém partnerovi Mírovi, se kterým jsme založili spolek a věnujeme se tomu oba společně. Společnost se jmenuje Zlom vaz a primárně se zaměřujeme na divadlo formou zájezdu.  Nedávno jsme měli tu čest hrát také v Červeném Újezdě, kde s mými dětmi a přítelem společně bydlíme,“ vypráví Lucie Zedníčková, kterou jsme potkali na klinice krásy v Plzni, kam si odskočila vyřešit drobný kosmetický problém. Nechala si odstranit drobnou žilku na nosu.

Dokonce jediné zrcadlo v domě má moje dcera v koupelně.

„Protože točím a často něco i fotím, chci vypadat dobře. Již delší dobu jsem měla na nosu takovou výraznou žilku, kterou jsem si konečně nechala odstranit,“ říká Lucie Zedníčková. „Kromě laserového odstranění drobné žilky na nosu jsme udělali velmi lehké a jemné omlazení pomocí mezoterapie kyseliny hyaluronové,“ vysvětluje majitelka kliniky Medical Institut Petra Nováková, která herečku ošetřuje. „Lucie vypadá skvěle a jako herečka potřebuje zachovat určité rysy ve tváři. Zvolili jsme opravdu přirozenou omlazující proceduru, aby působila svěžeji, ale odstranění hlubších vrásek jsme na její přání neřešili,“ dodává Petra Nováková.

„Tyhle věci tolik neřeším. Dokonce jediné zrcadlo v domě má moje dcera v koupelně. Sama jsem si ale všimla na kameře, že to je už docela vidět, tak jsem se rozhodla s tím něco udělat,“ dodává Lucie Zedníčková.