Bára Basiková se vypsala z covidového zmaru. Její knihu pokřtil známý moderátor
Zdroj: herminapress

Bára Basiková se vypsala z covidového zmaru. Její knihu pokřtil známý moderátor

Vytvořeno dne 14.12.2021

Moderátor Leoš Mareš pokřtil knihu Když skočíš, já taky, kterou napsala Bára Basiková. Známá zpěvačka v deníkových zápiscích zachycuje své dojmy z období, kdy její kariéru přerušila pandemie.

„Tohle je chvíle Báry Basikové a jenom Báry Basikové. Když vyslovuji nahlas jména umělců, většinou se za vaším jménem objeví název nějaké skladby. A dneska je to knihy! To je pro mne premiéra,“ uvedl Leoš Mareš křest knihy Báry Basikové.

Kniha je rozšířenou verzí jejího internetového blogu plného emocí a dojmů ze světa, který se v jednu chvíli nečekaně zastavil. Autorka líčí dny a měsíce, během nichž se stejně jako miliony dalších lidí musela vyrovnat s novými poměry. Zpěvačka píše, jak musela zavládnout život v karanténě a postupně se pomalými kroky vrátila do světa, který se sice dostal do původních kolejí, ale pro mnohé už nikdy nebude jako dřív.

Bára Basiková ve svých deníkových zápiscích kromě všedních starostí matky vychovávající malého syna zachycuje také zkušenosti z televizní show Tvoje tvář má známý hlas, vzpomíná na muzikál Jesus Christ Super Star a nechává čtenáře nahlédnout do svého soukromí.