Helena Vondráčková s kvérem v ruce. Takhle ji uvidíte jen v Ženské pomstě
Zdroj: Archiv Ženská pomsta

Helena Vondráčková s kvérem v ruce. Takhle ji uvidíte jen v Ženské pomstě

Vytvořeno dne 25.06.2020

Dokončovací práce nové české komedie „Ženská pomsta“ jsou v plném proudu a režisér Dušan Rapoš vybírá ty nejpovedenější záběry tří hlavních hrdinek Mahuleny Bočanové, Jany Paulové a Evy Vejmělkové.

Interpretka stejnojmenné titulní písně Helena Vondráčková se pustila společně s režisérem Davidem Beránkem do natáčení videoklipu.

Sněhobílý ateliér ovládla kamerová technika, světla, vizážista Zdeněk Fencl, melodie písně Ženská pomsta autorů Leška Wronky a Petra Šišky a hlavně ikonická osudová žena Helena Vondráčková. Démonické šaty a kostýmy Táni Kovaříkové dokonale podtrhly příběh, ve kterém Helena Vondráčková hlavním hrdinkám nabízí různé typy pomsty a nevěrní manželé Miroslav Etzler, Petr Rychlý a Robert Jaškow se nestačí divit.  "Ve studiu vládla fantastická atmosféra a pevně věřím, že se přenese i do samotného klipu k písni, která nebude chybět na mém novém autorském albu, jehož křest proběhne 9.9.2020 na slavnostní premiéře filmu Ženská pomsta v pražské Lucerně,” dodala Helena Vondráčková.

„Videoklip k písni bude velice příjemnou pozvánkou do kina, a i když děj filmu neprozradíme, ukážeme řadu humorných situací, které ve filmu uvidíte,” naznačil režisér David Beránek. Kromě titulní písně se v nové české komedii objeví Helena Vondráčková i v roli zdravotní sestry, která sekunduje Pavlu Zedníčkovi a vedle hlavních hrdinů doplní hvězdnou sestavu této nové české komedie Jakuba Kohák, Dana Morávková, Adam Mišík, Tomáš Kraus, Michal Kavalčík či Dominika Myslivcová.

A o tom, jak Ženská pomsta může být sladká, se budete moci přesvědčit od 10. září 2020 v našich kinech.