Hvězdné léto se vrací na Žižkov a s ním i plejáda oblíbených herců
Zdroj: herminapress

Hvězdné léto se vrací na Žižkov a s ním i plejáda oblíbených herců

Vytvořeno dne 25.06.2020

Celkem 42 titulů, z toho 6 koncertů, v 58 hracích dnech letos odehraje divadelní a hudební festival Hvězdné léto pod žižkovskou věží.

Na jevišti letní scény se prostřídá řada atraktivních hereckých jmen, v řadě žádaných divadelních představení.

Diváci se mohou těšit například na Terezu Kostkovou. „Po koronavirové přestávce jsem už s maminkou hrála představení ve Viole. To jsme museli mít ještě roušky, tak se těším, že se pod žižkovskou věží nadechnu. A je tu také víc místa. Tak jdeme makat,“ uvedla s elánem Tereza Kostková.  

Pavel Zedníček měl obavu, aby se trefil do textu. „Za ty čtyři měsíce volna jsem všechno zapomněl a tak doufám, že si vzpomenu. A na diváky se těším, to je jasné.“

Mezi přítomnými herci u příležitosti otevření letní scény nechyběla ani Dagmar Pecková.  „V březnu jsem odjela na víkend za rodinou do Německa jen s kabelkou a kufříkem a vrátila jsme se až začátkem května. Vrátili mi také řidičák, který jsem musela odevzdat. Pokud jsem vystupovala, tak to bylo pouze benefičně. Právě proto se těším na opravdové divadlo,“ usmívala se věhlasná operní pěvkyně, kterou uvidíte v unikátním představení Carmen Y Carmen spolu s Bárou Hrzánovou.

Druhý ročník Hvězdného léta startuje 1. července a potrvá do 2. září. Mimo jiných se můžete těšit na Ivu Janžurovou, Janu Paulovou, Kristýnu Frejovou, Davida Suchařípu, Václava Koptu s manželkou Simonou Vrbickou a další oblíbené herce a zpěváky.