Tereza Ramba s vodou, ostatní vínko. Jaký je Kryštof Hádek vinař?
Zdroj: herminapress

Tereza Ramba s vodou, ostatní vínko. Jaký je Kryštof Hádek vinař?

Vytvořeno dne 25.06.2020

Byla to včera ve vinici sv. Kláry trojské botanické zahrady velká sláva. Na křtu tekutých lahůdek se tu sešli jak „domácí“ zástupci hojně navštěvovaného areálu tak zejména představitelé a tvůrci oblíbené filmové série Bobule, jejíž třetí pokračování právě vstupuje do kin. V partičce umělců nechyběli Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Miroslav Táborský, Lukáš Langmajer, Michal Isteník, režisér Martin Kopp a řada dalších. A všichni, až na jednu výjimku, se křtu zhostili s viditelnou chutí a mnozí se nevyhýbali ani otestování vzorků.

Video soubor

„Já, bohužel, jsem v době, kdy trojka Bobulí vznikala, byla v posledním stadiu těhotenství, takže v průběhu natáčení, na rozdíl od kolegů, jsem neměla ani pomyšlení na to dopřát si třeba jen slzu vína. Neochutnala a neochutnám ani trošku také tentokrát a budu si muset vínko odříci. Stále ještě kojím, takže si chuť na tuhle laskominu nechám zajít, ale doufám, že díky pozornosti zdejších vinařů si později jejich výtvory a výrobky ochutnám, protože tenhle nápoj můžu,“ svěřila se s úsměvem Tereza Ramba, která v Bobulích hraje hlavní ženskou roli Kláry

To její filmový manžel Honza neboli Kryštof Hádek, se tolik neupejpal. Otestoval něco vzorků a viditelně byl s kvalitou spokojen.

"Díky natáčení Bobulí jsem tak trošku nahlédl pod povrch vinařského řemesla, ale skutečný profesionální vinař ze mne opravdu nebude." 

Kryštof Hádek

„Jistě, rád si pochutnám na dobrém moku, ale zůstanu u herectví a ani neuvažuji, že bych si někdy pořídil vinohrad. Díky natáčení jsem poznal několik vinařů, vážím si jejich práce, s chutí si občas pochutnám na tom, co vyprodukovali, a vím, že to, co dělají, dělají s láskou. A o tom to je, když má vzniknout něco dobrého, musí mít k tomu člověk vztah. A to platí o vinařství stejně jako o herectví a jiných profesích,“ zafilozofoval Kryštof a šel se sklenkou v ruce omrknout vinice sv. Kláry.