Tohle rozhodně nečekal! Zpěvák Martin Schreiner se ošklivě zranil. Jaký je výrok lékařů?
Zdroj: herminapress

Tohle rozhodně nečekal! Zpěvák Martin Schreiner se ošklivě zranil. Jaký je výrok lékařů?

Vytvořeno dne 07.06.2022

Zpěváka Martina Schreinera (25) jsme potkali tento týden na tiskové konferenci k obnovené premiéře muzikálu Vánoční zázrak, který se vrací v prosinci do Divadla Broadway. Martin hýřil jako vždy optimismem sobě vlastním. To však ještě netušil, co na něj kromě víkendového pracovního maratonu, čeká.

„V sobotu večer jsem jel zpívat do Přelouče na jednu akci. Když jsem odcházel, tak jsem na schodech uklouzl. Ráno mě trochu noha bolela, ale ne tak moc, že by se to nedalo vydržet, jako normální výron. Ale pro jistotu za mě dnešní představení Ostrova pokladů odehrál Petr Ryšavý. Když jsem to zkoušel rozchodit, tak bolest začala sílit,“ sdělil zpěvák. Martin se rozhodl navštívit zdravotnické zařízení a z výroku lékaře rozhodně nadšený nebyl.

„Bohužel rentgen ukázal, že mám přetržené vazy a dostal jsem šest týdnů sádru, z toho na jeden týden nechodící. Musím říct, že jsem z toho hodně smutný,“ dozvěděli jsme se dále. Zpěvák má nyní plný diář pracovních povinností a nyní musí řešit, co bude schopný odehrát. Na několik týdnů ho bude zdobit nejen sádra, ale také berle.

„Zítra ráno začínáme zkoušet muzikál s hity Olympicu Okno mé lásky, tak se budu muset na týden omluvit, moc mě to mrzí, snad se vše bude rychle hojit,“ dodal závěrem zpěvák, který svým zraněním nohy doplnil v Divadle Broadway trojici s Kamilou Nývltovou a Nelly Řehořovou.