Čermák se dral Vondráčkové pod sukni! Její láska Zdeněk Polívka tomu tiše přihlížel
Zdroj: herminapress

Čermák se dral Vondráčkové pod sukni! Její láska Zdeněk Polívka tomu tiše přihlížel

Vytvořeno dne 07.11.2022

Doposud se Lucie Vondráčková ohledně svého nového partnera MMA zápasníka Zdeňka Polívky odmítala vyjadřovat. I přes společné fotografie, které oba sdíleli na sociálních sítích, nikdy zpěvačka oficiálně nepotvrdila, že s o osmnáct let mladším bijcem tvoří pár. Tajnostem je ale konec!

Potetovaný zápasník usedl s celou svojí rodinou do hlediště divadla Palace, aby se podíval na premiéru divadelní hry Štěstí, v níž jeho milá hraje po boku Hynka Čermáka. „Byli jsme pozvaní,“ svěřil se v Showtimu Polívka, který se po představení pochlubil i fotkami na sociální síti. „Prostě top večer! S mými lidmi,“ připsal k jednomu ze snímků, na němž sedí celá jeho rodina ve společnosti Vondráčkové a Čermáka

Premiéra hry měla obrovský úspěch a Vondráčková se tak neubránila dojetí. Při hlasité děkovačce došlo i na slzy. A možná pod vlivem emocí byla Lucie neobvykle sdílná. Prozradila totiž, že Polívka představení nevidí poprvé. „On už to viděl v Děčíně, takže jestli přišel i dneska, tak se mu to asi líbilo,“ culila se zpěvačka.

V komedii pro muže i pro ženu nechybí peprné scény, kdy se Lucie alias Luisa a Alexandr v podání Hynka Čermáka líbají. Dokonce se herec Vondráčkové pokouší dostat pod sukni. To vše pod dohledem Polívky. Ten si ale z takových scén těžkou hlavu nedělá. Právě naopak. Z výkonu své drahé polovičky byl naprosto nadšený. „Je excelentní,“ okomentoval stručně zápasník.

I Lucie si návrat na prkna, co znamenají svět, nesmírně pochvalovala. „Uvědomila jsem si, že jsem dvanáct let nehrála divadlo, a že jsem sama sebe přesvědčovala, že jsem na něj zapomněla. Teď jsem si uvědomila, jak mi šíleně chybělo. Jak mi chyběla ta herecká práce,“ říká otevřeně zpěvačka, kterou o to víc těšil fakt, že hra měla pozitivní ohlasy. „Ty reakce byly nádherný. Přesně tak jak jsme si je vysnili,“ uzavírá Vondráčková.