Čím prudila Lucie Vondráčková kliďase Hynka Čermáka? A jak to má momentálně s láskou?
Zdroj: herminapress

Čím prudila Lucie Vondráčková kliďase Hynka Čermáka? A jak to má momentálně s láskou?

Vytvořeno dne 23.11.2022

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková prozradila, čím prudila Hynka Čermáka při zkoušení jejich nové divadelní hry a jak to má s láskou.

„Po dlouhých letech jsem se vrátila do divadla, měla jsem se vrátit před pandemií, ale přišel koronavirus a zlikvidoval všechny plány, ale osud to měl vymyšlené jinak, tak jsem pochopila, že návrat má přijít až o tři roky později. Ve hře s Hynkem Čermákem, Štěstí. Zjistila jsem, že mi divadlo nesmírně chybělo. V té hře jsme hysteričtí, pořád na sebe s Hynkem řveme, vyřizujeme si různý vztahový věci. Ale v životě jsme vyrovnaní. A Hynek je vyrovnaný nonstop, s ním asi nic nehne. Přišla jsem na zkoušení celá naspídovaná po těch patnácti letech nehraní, byla jsem jak papiňák, který chce vlítnou na jeviště a hrát. Když jsme dohráli veřejnou generálku, říkala jsem mu: Hynku, nemáš chuť si to dát znovu? A on mi řekl: Jdi domů!“ pobavila Lucie Vondráčková v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Promluvila také o lásce. Jak to s ní teď má? „Ráda o lásce zpívám, myslím si, že láska je motor všeho, vždy a všude, vždycky byl a vždycky bude. I ta vražedná i ta, co se vám pomstí, všechny,“ nechala se slyšet Vondráčková.