Modelka Daniela Peštová se zlobí: U zpěvaček nestačí talent, musí být nahé
Zdroj: herminapress

Modelka Daniela Peštová se zlobí: U zpěvaček nestačí talent, musí být nahé

Vytvořeno dne 22.11.2022

Modelka, které věk na kráse neubírá, Daniela Peštová, je jednou z několika českých modelek, , které skutečně dobyly svět a objevovaly se na titulních stránkách těch nejprestižnějších módních časopisů. Přestože se celý svůj život pohybuje ve světě modelingu a krásy, překvapuje ji, jak je dnes kladen důraz na vizáž.

„U zpěvaček nestačí talent – u chlapů to přitom tak není, když zpívá chlap, tak nemusí být nahý. Proč musí být ty ženský nahý? Přitom jsou výborné zpěvačky, proč se u toho ještě musí svlékat?“ ptá se trochu pobouřeně Daniela, která je manželkou hudebníka a zpěváka Pavola Habery, se kterým má dvě děti.

Jako modelka musela dříve hodně cestovat letecky, dnes podle svých slov létá čím dál tím míň. „Teď je mi to až nepříjemné a musím přiznat, že se mi tam nechce,“ svěřuje. „Teď nedávno se mi stalo, že už jsme byli na runwayi, plná rychlost, už už jsme vzlétli, a bum, pilot zatáhl brzdu. Musím říct, že jsem měla co dělat, a koukám na člověka vedle a říkám, že doufám, že nám to alespoň vysvětlí, ne že udělají otočku a půjdou znovu.“ Problém se nakonec vysvětlil, bylo to kvůli jinému, právě přistávajícími letadlu. „A byl to asi desetihodinový let, takže jsem počítala každou minutu, než jsem vystoupila,“ dodává s tím, že za normálních okolností raději celý let včetně startu prospí. Protože čím déle létá, tím více už má vycvičené ucho na různé nestandardní zvuky. „Proto je lepší spát,“ říká se smíchem a vytahuje další historku z letadla, kdy byly tak silné turbulence, že i letuška propadla panice. „Nikdy jsem nepočítala s tím, že budu dělat modeling tak dlouho, jak to dělám. Já jsem do toho vstupovala s tím, že mě po týdnu pošlou domů, že se spletli. Takže mě dnes mrzí, že jsem si nevedla takovou nějakou statistiku těch letadel, hotelů a tak,“ uvedla Daniela Peštová před pár týdny v pořadu Show Jana Krause.

Zdroj: TV Prima