Kamila Nývltová odhalí veřejně svou 13. komnatu, která je komnatou celé rodiny
Zdroj: herminapress

Kamila Nývltová odhalí veřejně svou 13. komnatu, která je komnatou celé rodiny

Vytvořeno dne 22.11.2022

Zpěvačka a herečka Kamila Nývltová, která se stala známou díky účinkování v pěvecké soutěži, se musela stejně jako celá její rodina vyrovnat s tím, že její sestra byla těžce mentálně postižená a potřebovala soustavnou péči.

Málokdo ale tuší, jak těžkou osobní zkušenost prožila. O jejím příběhu neměli ponětí ani mnozí blízcí kolegové z divadel, v nichž hrála. „Měla jsem mladší sestřičku Elišku, která zůstala kvůli mozkové obrně mentálně ve věku 3 měsíců. Pečovali jsme o ni celá rodina a já dodnes obdivuji naše, jak to všechno zvládli,“ svěřila se Kamila Nývltová, které se i kvůli tom někteří spolužáci posmívali.

Postižená sestra ve svých osmnácti letech zemřela, pro rodinu to bylo sice jistým způsobem vysvobození, ale i velká rána. Musela to ustát a jen díky soudržnosti a tomu, že Kamila má ještě bratra, vše zvládli. „Přitom pro mamku to nebyla jediná taková těžká věc, přišla před tím o další dvě děti…,“ naznačila těžký osud rodiny, kterou to vše velmi semknulo, mladá zpěvačka a herečka.

Svou pílí, talentem a tím, že se nenechala odradit často ani závistivými řečmi, včetně zloby, kterou showbyznys občas přináší, docílila velkých úspěchů. Kromě čtyř sólových CD, má za sebou i veleúspěšné evropské turné americké skupiny Two Steps From Hell LIVE 2022 byla sólistkou po boku světových skladatelů Thomase Bergersena a Nicka Phoenixe.V roce 2020 vystoupila jako sólistka na pražském koncertě slavného japonského hudebního skladatele Joe Hisaishiho.

Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida, Kleopatra, Dracula, Angelika i v mnoha dalších. Ppřed pár týdny vydala svou první cukrářskou knihu "Na plech s Kamilou" a v pražském Slovanském domě odzpívala svůj velký "předvánoční" koncert, kde hosty byli 4 Tenoři, Peter Pecha a moderoval jej Roman Vojtek. Tam také pokřtila své nové CD Síla lásky.

Právě zde Česká televize dotáčela její 13. komnatu, kterou diváci uvidí ve středu večer na ČT1, a kde promluví i její dávné idoly – dnes její kolegové Leona Machálková a Daniel Hůlka. Lze říct, že ve svém věku má Kamila vše a je spokojená. Jedno ji ale stále ještě chybí, a to opravdová láska. Kamila má velké a široké srdce. Kdo ví, třeba už nějakou potkala a časem ji budeme zase vídat šťastnou po boku charismatického muže, vysněného prince