Kuchyň MasterChefa se promění ve školku! Na soutěžící čeká rodinná výzva
Zdroj: TV Nova

Kuchyň MasterChefa se promění ve školku! Na soutěžící čeká rodinná výzva

Vytvořeno dne 22.11.2022

Soutěž MasterChef Česko trvá už nějaký ten pátek a vzhledem ke všem vyčerpávajícím výzvám se na soutěžících pomalu začíná projevovat únava. Aby dostali vzpruhu a novou krev do žil, přijdou je do kuchyně podpořit jejich nejbližší. A jelikož pro řadu z nich jsou to děti, kuchyň MasterChefa bude připomínat mateřskou školu.

Jako obvykle se hraje o hodně. Vyřazení sice tentokrát nikoho nečeká, nicméně vítěz si zajistí postup přímo do TOP 6, a o to se určitě vyplatí bojovat.

S vařením po boku blízkých mají všichni soutěžící větší nebo menší zkušenost, je však něco jiného přizvat si je na pomoc do kuchyně MasterChefa. A protože rodiny se často schází u sledování pohádek, budou právě ony pro společné vaření inspirací. A jak sami soutěžící prožívají přípravu jídla se svými ratolestmi? „Vaření s dětmi je pro mě splněný sen. Když jsme se spolu dívaly na předchozí ročníky v televizi, říkaly jsme si, jak by bylo úžasné tam být a probojovat se do rodinné výzvy, abychom si tak já i moje děti splnily sen,“ svěřila se Ivka a Lubina s ní souhlasí: „Bylo skvělé si s dětmi zavařit v soutěži, bylo to milé překvapení, a i ony z toho měly skvělý zážitek.“

Po první výzvě postoupí část soutěžících na balkón, odkud může sledovat své šťastnější protivníky bojující o přímý postup do TOP 6. Vybraná čtveřice dostane za úkol inspirovat se další známou pohádkou a uvařit jídlo bez soli.

Kdo se rozhodne jít cestou dezertu a kdo usoudí, že sůl lze v kuchyni nahradit i jinými surovinami? A kdo si nakonec za svůj výkon vyslouží přímý postup dál a den odpočinku s rodinou? To se ukáže už v úterý 22. listopadu ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.