Sestra Báry Hrzánové a dcera Jiřího Hrzána Tereza: Víte, s kým žije a co dělá?
Zdroj: herminapress

Sestra Báry Hrzánové a dcera Jiřího Hrzána Tereza: Víte, s kým žije a co dělá?

Vytvořeno dne 23.11.2022

Pochází ze slavné rodiny, její otec Jiří Hrzán (†41) byl ve své době slavným hercem, její nevlastní sestra Bára Hrzánová (58) je uznávanou herečkou doteď. Tereza Hrzánová (52) se také pohybuje ve světě showbyznysu, ovšem v zákulisí.

Tereza Hrzánová je totiž kostýmní návrhářka. Její výtvory můžete znát třeba z pohádky Sedmero krkavců. Často ale také spolupracuje se zahraničními produkcemi, kde se nejvíc zajímá o dobové kostýmy.

Právě takové do takových dobových oblékla slavné osobnosti jako Martu Kubišovou, Jiřího Korna, Ivanu Chýlkovou či Halinu Pawlowskou do nového kalendáře GUMP 2023. Ten nafotil režisér F. A. Brabec . „Byl to takovej velkej punk. Nechtěla jsem ty lidi obtěžovat s těma mírama, tak jsem vždycky řekla, koho budeme fotit, rychle tam zaběhla, půjčila kostým na den, vyndala jsem to v tom parku, nafotili jsme to a pak třeba František řekl: ´Nemáš nějaký šáteček?´a já jsem neměla, takže to byl punk, ale šlo to rychle, den po dni,“ svěřila se Super.cz Hrzánová.

V soukromí má Tereza také veselo. Jejím životním partnerem je už dlouhých 28 let herec Karel Dobrý. S ním má dva syny a kromě nich se starají také o dva psy, dva kocoury, tři koně a nějaké ptactvo.