Iva Kubelková s falešnými zuby! Proměna ve Tváři v pěveckou hvězdu je dokonalá
Zdroj: herminapress

Iva Kubelková s falešnými zuby! Proměna ve Tváři v pěveckou hvězdu je dokonalá

Vytvořeno dne 03.03.2022

Minulou neděli odstartovala na televizi Nova devátá řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci měli poprvé možnost vidět v akci osmičku účinkujících – Moniku Absolonovou, Václava Koptu, Ivu Kubelkovou, Sašu Rašilova, Denisu Nesvačilovou, Martina Careva, Nikitu Machytkovou a Denise Šafaříka. Kromě nich si svou premiéru odbyli Petra Nesvačilová a Daniel Dangl jako porotci.

Druhá epizoda, kterou Nova uvede tuto neděli večer, přinese samé české a slovenské hity, které diváci show tolik milují. Velmi náročný úkol tentokrát čeká Ivu Kubelkovou. Proměnit se v naprostou ikonu a mnohonásobnou zlatou slavici Lucii Bílou a zazpívat její hit Tygřice.

„Z té písničky mám obrovský respekt, protože je strašně těžká. Odzpívat hit, u kterého se člověk sotva nadechne a ještě u toho mít nasazené umělé zuby, abych se Lucii co nejvíc podobala, to je dost velký stres. Nechtěla jsem to zkazit, přála jsem si, abych působila co nejvěrohodněji,“ říká Iva, která v žádném případě nechtěla, aby působila jako parodie oblíbené zpěvačky.

To, co se nakonec Ivě a maskérům povedlo, je naprosto neuvěřitelné! Když se poprvé oblékla do latexového kostýmu, měla udělaný kompletní make-up a nasazenou impozantní paruku, někteří členové štábu si mysleli, že Ivě narychlo přijela do ateliéru pomoct sama Lucie. Ta proměna je totiž neuvěřitelná! A až diváci uslyší Ivin zpěv, to teprve zůstanou koukat! Iva Kubelková jako Lucie Bílá - to je prostě dokonalé převtělení - vizuálně i pěvecky!

Česko-slovenské kolo Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer na Nově.