Co si moderátorka Marie Tomsová vyslechla po jedné své dopravní nehodě?
Zdroj: herminapress

Co si moderátorka Marie Tomsová vyslechla po jedné své dopravní nehodě?

Vytvořeno dne 15.09.2022

Moderátorka Marie Tomsová o sobě tvrdí, že je zodpovědná řidička, dodržující všechny silniční předpisy, protože privilegia, která měla z dob své televizní popularity, jsou dávno pryč. Tenkrát se jí to jezdilo!

„Vždycky jsem stáhla okénko a příslušník mi jen řekl: Jé, vy jste mi hlásila Večerníčka, tak jeďte. Ale to už je dávná minulost," usmívala se Marie Tomsová.

 Přiznala, že jezdila auty různých značek a bohužel skoro každé auto nabourala. "Jednou jsem v noci při odbočování přehlédla tramvaj. Ta nás trefila na sloupek a udělala z auta takový rohlík. Naštěstí se nám nic nestalo. Ale úsměvné bylo, že se to stalo v době, kdy jsem namluvila reklamu, a slogan zněl: Rexona vás vždycky podrží. A při té bouračce, kdy jsem zároveň zablokovala asi osm tramvajových souprav, vylezl řidič z té poslední, poznal mne a jen utrousil: Hm, tak Rexona vás nepodržela, co“, vyprávěla Marie Tomsová po boku vítězky soutěže Anděl mezi zdravotníky Marty Vachové z Nemocnice Teplice, která má od společnosti Autobond group s podporou KIA Česká republika na rok zapůjčený nová vůz.