Helena Vondráčková se vrací na pódia! Začne v Divadle Broadway
Zdroj: herminapress

Helena Vondráčková se vrací na pódia! Začne v Divadle Broadway

Vytvořeno dne 08.06.2020

 

Legenda české populární hudby Helena Vondráčková se po koronakrizi vrací zpět na jeviště. V úterý 9. června bude mít od 19 hodin speciální koncert v pražském Divadle Broadway.

„Původně to vypadalo, že na něj bude moci přijít maximálně 100 lidí, ale od 8. června vláda povolila akce do 500 osob, takže se po stránce vstupenek dostane na mnoho dalších fanoušků,“ raduje se zpěvačka.

Ochutnávku z právě natáčené nové desky si Helena Vondráčková ale schová na jindy.

Na koncertu zazpívá své největší hity. Ochutnávku z právě natáčené nové desky si ale schová na jindy. „Budu ještě fanoušky napínat, ale mají se opravdu na co těšit,“ dodala Helena Vondráčková. K natáčení svého nového CD oslovila Ondřeje Gregora Brzobohatého, Vašo Patejdla, Ondřeje Soukupa, Václava Noida Bártu nebo Lucii Šoralovou. Producentem desky je hudebník a aranžér Kája Mařík.

Celoroční koncertní turné Heleny Vondráčkové Vzhůru k výškám, které mělo začít 4. dubna v Trutnově, odstartuje až na podzim, na kdy se managementu zpěvačky podařilo jarní vystoupení přesunout.

 

 

 

Default User Image
Pavol Labuda, 12.06.2020 19:30
Na novú platňu Pani Helenky sa nesmierne teším bude to ako vždy skvelá kvalita tak texty ako hudba fandím pani Vondráčkovej nech je to celé dopadne ako vždy FAMTASTICKY