Duch konečně našel svého vraha! Dočkáme se pokračování úspěšného seriálu?
Zdroj: TV Prima

Duch konečně našel svého vraha! Dočkáme se pokračování úspěšného seriálu?

Vytvořeno dne 27.03.2022

Seriál Duch se přiblížíl ke svému konci a v posledním, osmém díle nebyla nouze o pořádnou akci ani rozuzlení, kdo je vrahem mafiána Darka v podání Predraga Bjelace. Adrenalin si v závěrečné epizodě užil nejen Štěpán Benoni, ale i jeho ostrá parťačka v podání Marty Dancingerové. A už nyní volají diváci o pokračovaní úspěšného seriálu.

Osm dílů se Štěpán Benoni coby Emil o to, aby splnil slib a našel vraha mafiánského ducha. To se mu podaří, ale ještě předtím okusí, co je skutečná mafie zač. Maskéři se na herci mohli pořádně vyřádit, když mu na tvář malovali důkladně pochroumaný obličej od pěstí a bití.

Svou chvíli napětí prožije i Marta Dancingerová jakožto seriálová Radka, když se tváří v tvář postaví hlavě mafiánského gangu Petrovi Vaňkovi a jeho přesně mířené zbrani. Jenže policistka je rychlejší. „Radka zastřelí mafiána. Byl to takový moment, kdy jsem si říkala, že si nedovedu představit, jak se ta žena cítí, co se jí asi honí hlavou, než vystřelí. Ano, vystřelila v sebeobraně, byl to šéf mafiánů… Ale bylo to pro mne už za určitý rámec mého chápání,“ zamýšlela se Marta Dancingerová, která zbraně nemá ráda. „Dostávali jsme na place do ruky zbraň, která byla nachystaná, ale já se pokaždé chodila dívat, jak ji nabíjejí. Chtěla jsem vidět, že to je bezpečné. Rekvizitáři a kaskadéři, kteří ty zbraně připravovali, pak vše několikrát předem vyzkoušeli, než se šlo střílet,“ prozradila po natáčení herečka. „Byla jsem ráda za to, že zbrojnoš vzal pistoli, vystřelil před režisérem, hercem. Myslím, že v Česku jsou tito lidé velmi zodpovědní, a neříkám to jen tak,“ nechala nahlédnout pod pokličku natáčení Marta Dancingerová.

 

 

 

Default User Image
Kurt, 27.03.2022 12:25
Škoda, že duch odešel. Predrag Bjelac byl skvělý. Na bratřích Batěkových a hlavních postavách (Štěpán Benoni/Marta Dancingerová) mi něco nesedělo, prostě to nebylo ono. Nevěrohodné.
Default User Image
Ilona, 27.03.2022 14:50
Duch se vrátil, tak bylo hned jasné, že bude pokračování. Pan Benoni tam asi musí zůstat, když ducha nikdo jiný nevidí. Ale ty ostatní by mohli vyměnit. Hlavně herečku Dancingerovou.
Default User Image
Alois Kraťas, 28.03.2022 13:39
Dancingerova ma sukezni prcku, ta tam musi zustat a mohli by ji nekdo prefiknout.
Default User Image
josef, 27.03.2022 12:50
nebyl to dobrý seriál už z pohledu hlavního hrdiny, tento herec se na tuto roli absolutnĕ nehodil...Benoni... Celé to působilo jako pohádka pro dospĕlé...
Default User Image
dravča, 27.03.2022 15:48
Predrag Bjelac sympaták každým coulem.těšim se na pokračováni seriálu.
Default User Image
Alice, 27.03.2022 17:55
Kdyby tam nebyl Predrag, tak se na to nekoukam. Bri Batekove-Pavel je dobrej, ale Petr je tak umelej, ze nechapu, proc vubec hraje, chlap bez talentu.
Default User Image
Karel, 29.03.2022 11:53
souhlas, Bjelac byl skvělý v "Gangster Ka" s Hynkem Čermákem, tohle mě vůbec neoslovilo
Default User Image
marta, 27.03.2022 18:34
Seriál se povedl i herci mi dobře seděli.Ještě by to chtělo pokračování.