Rapper Rytmus si se svou Jasminou pořídili byt v super luxusní destinaci!
Zdroj: herminapress

Rapper Rytmus si se svou Jasminou pořídili byt v super luxusní destinaci!

Vytvořeno dne 01.04.2022

Je známo, že známý rapper Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Alagič Vrbovská, nemají o peníze nouzi. Chladné roční období proto nemusí trávit jen na Slovensku. Pořídili si byt v jednom z nejluxusnějších a nejteplejších letovisku, kde zimu vůbec neznají.

Slovenská moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská se nedávno s touto novinckou sama pochlubila na sociálních sítích. Po dovolené ve Spojených arabských emirátechsi koupili v Dubaji byt. "Okey a na závěr našej dovolenky sme si splnili ten nejväčší sen, ktorý sme ani nevedeli, že mame keď sme sem išli. Kupili sme byt v meste do kterého sme sa absolútne zamilovali so všetkým čo prináša. Milujem Ťa @rytmusking"

Stejně tak učinil i Rytmus, který si Dubaj absolutně zamiloval. Nedá dopustit na mentalitu místních lidí, bezpečnost a kvalitu, kterou zde nachází! "Vždy som v kútiku duše túžil po druhom domove, kde mi vyhovuje mindset ludí, kde sa nešíří strach, kde sa cítím safe a kde je všetko (aspoň pre moj pocit) top. Nikdy by ma nenapadlo, že si s manželkou kúpime byt v Dubaji."

Překvapením pro oba byl fakt, že většina reakcí na jejich nové bydlení byla velice přející. Až tak, že fanouškům nezapomněli poděkovat za obrovskou podporu. Nový byt jim ještě ale neukázali.

 

 

 

Default User Image
Alena, 01.04.2022 15:24
Myslím,že jsou důležitější věci ,jak ukazovat co si koupil Rom,nemyslíte?
Default User Image
Marie, 01.04.2022 15:29
A ty jim určitě zavidiš, ty si bílá a koupila sis kalhotky v pepcu!! ????
Default User Image
Roman Krško, 01.04.2022 18:53
Nezavidte jim to. Ty penize si na to vydělali. Každý má nějakou práci která jim vydělává. A že ji má každý ohodnocení jinak...? Tak to prostě je. A nikdo nemá právo říkat někomu za co má nebo nemá utrácet.
Default User Image
Milada, 01.04.2022 23:24
A proč ne? Tak si plní sny a jsou v pohodě, o to tady jde, aby byli lidé v pohodě ? je třeba pustit chlup a udělat si radost
Default User Image
Mira, 02.04.2022 07:48
Za mě je to v pohodě. Pracuji a to že jim to vydělává je jen jejich věc. Když to nejsou podivné prachy tak je to ok. Taky tiše závidím, ale to je jen moje hodnocení
Default User Image
MIŠA, 02.04.2022 18:11
Nikdy bych tam nejela na dovču na toš jim cpát peníze za nemovitost ....Cikáni a Arabové jsou si blízcí takže každý ke svému...
Default User Image
Milka, 02.04.2022 20:27
Noaco že je rom zavidite mu ma nato vydělal si nato vy každimu zavidite starejte se osebe nechte ho bit