Špatné svědomí Františka z Ulice: Jak dopadne setkání nevědoucí Báry a vypočítavé Skyler
Zdroj: TV Nova

Špatné svědomí Františka z Ulice: Jak dopadne setkání nevědoucí Báry a vypočítavé Skyler

Vytvořeno dne 24.11.2022

Vyznat se sám v sobě a odolat pokušení je občas hodně těžké. To už ví i František, který před pár dny znovu, po letech, podlehl kouzlu Skyler. Teď musí čelit následkům i svému černému svědomí vůči Báře.

Ta nemá nejmenší tušení, k čemu mezi Skyler a Františkem došlo. Ve snu by ji něco takového nenapadlo, protože Františkovi plně důvěřuje. O to mizerněji se nyní František cítí. Bohužel to bude ještě horší, až se Bára vrátí po měsíci opět domů. Nebyla by to totiž Skyler, aby ještě víc nepřiložila pod kotlem. O Františka stojí, chce ho nazpět, a tak ho přitlačí ke zdi a donutí k rozhodnutí, které se Báře moc zamlouvat nebude.

Jakou páku má Skyler na Františka? A jak dopadne Bářino setkání se Skyler? K čemu se Bára odhodlá?

Zdroj: TV Nova

 

 

 

Default User Image
Máša Veverka, 25.11.2022 06:38
Trochu se odkloním od zdejšího tématu. Co se týče Magdy, myslím si, že o večeři za deset tisíc požádá asi anonymně její bývalý snoubenec a bude mazec.
Default User Image
Vlasta Cermakova, 25.11.2022 14:06
mate pravdu taky si to myslim.i kdyz mne posledni dobou leze na nervy ,Je prechytrala atak jak to ted ve skole chodi.
Default User Image
locust, 26.11.2022 14:34
Tenhle neuvěřitelný seriál už by měl zmizet. je to strašlivá slátanina. SIce to se ségrou sledujeme, stačí ob pár dílů, ale vsázíme se,čí příšernější varianty příběhu se splní..realita nás často překvapila. že se herci nestydí. Obarvený Franta vypadá na 14, šišlavá SKyler, odporná herečeka Obermajerová, Magda se bude ještě v 50 chovat jak 13 letá naivka, Anička taky vypadá jak když se myš lekne..ta co hraje Ingrid neumí vů bec hrát ,o odstatních škoda mluvit. ještě tak se dá kouka na Šimona a policajta Hermana...fakt hrůza.Jen nám raďte ať na to nekoukáme, to bychom ale pak nemohly kritizovat :0))