Co se vše může stát během Štědrého dne? Poznáváte se ve Vánočním příběhu?
Zdroj: herminapress

Co se vše může stát během Štědrého dne? Poznáváte se ve Vánočním příběhu?

Vytvořeno dne 23.11.2022

V těchto dnech měl premiéru nový film režisérky a scenáristky Ireny Pavláskové. Tentokrát jde o komedii odehrávající se během Štědrého dne s názvem Vánoční příběh, v níž několik hrdinů prožije opravdu nevšední a nezapomenutelné Vánoce.

Snímek bude plný nečekaných situací a emocí, dojemných chvil a zábavy, s jedinečným obsazením hereckých hvězd, poprvé společně v jednom filmu.

Hlavní roli ztvárňuje již v šestém režisérčině snímku Karel Roden, který se zde objev v nové, zajímavé poloze. Jeho matku, slavnou herečku, hraje Jiřina Bohdalová. Po letech film spojí i komediální dvojici Oldřich KaiserJiří Lábus. V dalších hlavních rolích zazáří Jana Plodková, Hynek Čermák, Jaroslav Plesl, Anna Fialová,  Vladimír Polívka, Sára Sandeva, Jan Nedbal, Máša Málková, Václav Neužil, Jitka Sedláčková nebo Pavel Kříž.

Po opravdu dlouhé době se postaví před kameru v komediální poloze legendární duo Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. Jejich postavy se na Štědrý den potkají zcela náhodou a prožijí – zpočátku nedobrovolně – neuvěřitelnou vánoční jízdu.

Snímek Vánoční Příběh vznikal v Praze, ale část se natáčela také například v Jizerských horách. „Štáb měl zatím obrovské štěstí na počasí, ve filmu budeme mít nejen nádherně zasněžené hory, ale pod sněhem je i centrum Prahy,“ dodali producenti o snímku, jenž velmi hezky komentují i sami herci. „Mezi všemi těmi vánočními filmy to bude takové osvěžení. Film, který popisuje vánoční čas víc tak, jak opravdu probíhá, než jak si ho představujeme,“ svěřil se představitel mladého lékaře Vladimír Polívka.