Divoký mejdan, sexy taneček a koncert v jednom: Heidi Janků oslavila šedesátku
Zdroj: herminapress

Divoký mejdan, sexy taneček a koncert v jednom: Heidi Janků oslavila šedesátku

Vytvořeno dne 23.11.2022

Při pohledu na nestárnoucí zpěvačku Heidi Janků by každý tipoval, že na narozeninovém dortu sfoukla maximálně 40 svíček. Omyl! Živelná kráska, která má elánu a temperamentu na rozdávání, slaví 60. narozeniny. A že nepatří do starého železa, dokázala na pořádně divokém mejdanu.

Heidi Janků se rozhodla spojit svou oslavu kulatých narozenin s koncertem v pražské Občanské plovárně. Hned v úvodu ji pozvaní zahrnuli květinami a dary, které byly tak velké, že je drobná zpěvačka sotva unesla. Karel Vágner s manželkou jí dokonce nechali namíchat speciální drink jen pro ni.

Zpěvačka také dostala dres s 60 na zádech, který si oblékla během svého vystoupení. Zazněly její největší hity a Janků sršela úsměvem a neskutečnou energií. Z pódia si pak odskočila na taneční parket, kde si jako zamlada zatrsala se svou vrstevnicí Yvettou Blanarovičovou (59). Obě dováděly v černých minišatech a vysokých kozačkách, až vlasy létaly vzduchem.

Na takovém mejdanu nemohly chybět ani legendy české hudební scény jako Felix Slováček, Standa Hložek, Petra Černocká s manželem, Vašo Patejdl s manželkou, ale ani třeba Saša Hemala se ženou nebo cvičitelka Hanka Kynychová a módní návrhářka Beáta Rajská. Heidi plánovala oslavit šedesátku ve velkém, a jak se zdá, povedlo se jí to na výbornou.