Dagmar Havlová u moře! Podívejte se na trailer, jak jí to v nové komedii sekne
Zdroj: Se svolením FALCON

Dagmar Havlová u moře! Podívejte se na trailer, jak jí to v nové komedii sekne

Vytvořeno dne 05.11.2021

Za volným pokračováním filmu Šťastný nový rok s podtitulem Dobro došli znovu stojí scenáristka a producentka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner. Trailer plný hereckých hvězd naznačuje, že se její fanoušci mají i tentokrát na co těšit.

Příběh dlouho očekávaného snímku začíná tím, že Marek (Ján Koleník) požádá o ruku Hanu (Táňa Pauhofová). Následující děj se točí kolem jejich svatby u „československého“ moře v malebném Chorvatsku. „Film jsme natáčeli v době končícího lockdownu za přísných opatření. Bylo to dobrodružství a je malý zázrak, že se to podařilo a natočilo bez  újmy,“ prozrazuje Ján Koleník a pokračuje: „Jsem za to vděčný a nepovažuji to za samozřejmost. Byla to moje jediná zahraniční cesta v tomto období. Proto na to vzpomínám i jako na dovolenou. Doufám, že se ta příjemná letní a dovolenková nálada přenese i na plátna kin.“

Pro herečku Gabrielu Marcinkovou bylo natáčení pokračování filmu Šťastný nový rok rodinnou akcí. „Jedničku jsme točili v Tatrách, kde jsem byla s manželem a naší tehdy pětiměsíční dcerkou, za dvojkou jsme cestovali až do Chorvatska pro změnu se dvěma dětmi - dvouletou Emou a šestitýdenním Jakubem.  A tak se většina mé pozornosti zaměřovala na to, aby   byly děti spokojné. Což se nám víceméně dařilo. No a setkání se štábem je pro mě vždy mimořádně příjemná událost. Producentka Adriana Kronerová  umí kolem sebe shromáždit lidi, kteří jsou vlastně taková další rodina."

Kromě zvučných hereckých jmen z prvního filmu Šťastný nový rok (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Emília Vášáryová, Jiří Bartoška, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Petr Vaněk) se ve volném pokračovaní objeví i  další herecké legendy (Dagmar Havlová, Jozef Vajda). Hvězdnou hereckou sestavu dopĺňují vynikající zahraniční herci: Marco Bonini (Itálie), Toni Gojanović a Goran Bogdan (Chorvatsko).