David Gránský je šťastně ženatý. Proč tedy hledal paní nebo dokonce pána?
Zdroj: herminapress

David Gránský je šťastně ženatý. Proč tedy hledal paní nebo dokonce pána?

Vytvořeno dne 27.01.2022

 

Oblíbený herec David Gránský prozradil, jak funguje jeho manželství. Také u Honzy Dědka zavzpomínal na dětství v Irsku a přiznal, že po návratu to neměl v české škole jednoduché.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Žil jsem tam od sedmi do dvanácti let, táta tam dostal pracovní nabídku původně na dva měsíce a nakonec se ukázalo, že je to práce na pět let. Chodil jsem tam do školy, měl jsem tam první lásky, bydleli jsme tam, mluvil jsem víc anglicky než česky. Nechtěl jsem, aby na mě máma, když mě vyzvedávala ze školy, mluvila česky. Styděl jsem se, že jsem z Česka, protože už si mysleli, že jsem Ir. Byl jsem tam velmi spokojený,“ prozradil s tím, že návrat do Česka pro něj nebyl jednoduchý. „Bylo to těžké. Musel jsem jít o rok níž do školy. Dohnat český dějepis a zeměpis. Angličtinářky mě nesnášely. Moc mi nerozuměly a říkaly nesmysly. Já je opravoval. Ale nějak jsme to zvládli. I maturitu mám,“ pobavil Honzu Dědka v jeho 7 pádech David Gránský, herec, který je už dva a půl roku šťastně ženatý s optičkou Nikolou Gránskou

.„Je to moje kotva. Já jsem bohém je fajn mít doma člověka, který má všech pět pohromadě,“ popsal svoji ženu herec. Ta má pod kontrolou nejen jeho oči, ale i diář. „Stará se mi o termíny, protože je zodpovědná. Ondra Brzobohatý mi před lety, když jsem se mu svěřil, že diář moc nezvládám a že se bojím, že na něco zapomenu nebo si dám dvě povinnosti na stejný čas a že je jen otázka času, kdy se to pokazí, doporučil, abych si na to někoho našel. Když jsem zjistil, kolik by taková paní nebo pán na správu diáře přišli, moje žena řekla, že se o to radši bude starat sama a za ušetřené peníze pak někam pojedeme na dovolenou,“ vysvětlil David Gránský s tím, že pod ženinou kontrolou je šťastný.