Diváci mohou slavit! Oblíbený seriál se dočká pokračování!
Zdroj: TV Nova

Diváci mohou slavit! Oblíbený seriál se dočká pokračování!

Vytvořeno dne 20.11.2023

Marta Adamcová (Tatiana Dyková) je zpět v akci! Svou nezvladatelnou genialitou, odporem k autoritám a neortodoxními metodami narušuje standardní policejní postupy kapitána Kreinera (Roman Zach). Případy mimořádné Marty budou mít pokračování. 

Vyšetřování je oba tentokrát zavede mezi šlechtu, do kasina nebo do prostředí amatérských divadelníků. Zároveň se objeví nové skutečnosti týkající se zmizení Martina přítele Romana a ukáže se, že jeho smrt možná nebyla dílem náhody. 

„Marta je stále stejně ztřeštěná a zapálená. Možná víc bezradná ve svém osobním životě, ale se svými případy si rady ví. Navíc bude velmi zajímavé sledovat její milostné zákruty,“ přibližuje představitelka hlavní role Tatiana Dyková a dodává: „Moc jsem se těšila. To natáčení je pro mě hodně náročné, protože mám všechny natáčecí dny a haldy textu, ale nabízí to možnosti improvizace. To, když vás většinou už režiséři usměrní, že je to moc, je tady naopak vítané. To mě baví.“ 

„Začne se česat jinak, z jeho patky bude taková vlnka a navíc si pořídí nové brýle. Důvodem je to, že někoho potká. A není to Marta. S tou je to pořád stejné. Já musím dělat tu odrazovou desku, aby Táňa vynikla, ale dělám to rád,“ říká ke druhé řadě představitel Kreinera Roman Zach.

Zcela novou postavou bude major Fišerová. A Martiny svérázné vyšetřovací metody jí nejsou zrovna po chuti. „Hraji vyšetřovatelku z GIBSu a na oddělení přicházím vyšetřit přečin Adama Kreinera,“ říká její představitelka Jana Plodková a dodává: „Myslím, že bláznivost sluší jen Martě. Fišerová je taková šedá kancelářská paní, zároveň ale velmi chytrá a sympatická.“

Pokračování Případů mimořádné Marty se natáčí zejména v Praze a Středočeském kraji. Celkem vznikne osm nových dílů.