Dnešní Výměna manželek: Velká hádka plná vulgarit!
Zdroj: TV Nova

Dnešní Výměna manželek: Velká hádka plná vulgarit!

Vytvořeno dne 23.09.2020

 

V dalším díle Výměny manželek vidíme, jak zvládne temperamentní sestřička Petra rodinu se čtyřmi dětmi a tatínkem, který se doma moc nepřetrhne, a jestli se dokáže Věra bez vulgarit přizpůsobit jinéýu životnímu rytmu, než na jaký je zvyklá

Video soubor

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Kozárovic, Věrou (35), Davidem (40), Karolínou (13), Tondou (11), Ondrou (16 měsíců) a Davidem (7), který je ovšem z počátku na škole v přírodě. Rodinu do Výměny přihlásil David a hlavním důvodem jsou peníze. Pár je spolu už patnáct let. David potkal Věru v devatenácti letech a hned měli první dítě. Maminka tak nikdy nepracovala. Celou rodinu živí celou dobu David, ale bohužel před nedávnem dostal mrtvici a skončil v invalidním důchodu.

 

Celou rodinu živí celou dobu David, ale bohužel před nedávnem dostal mrtvici a skončil v invalidním důchodu.

Na druhé straně poznáme Petru (32), Petra (41) a Míšu (4), kteří žijí v Kostelci nad Labem. Partneři se znají už od dětství a v tuto chvíli prožívají velkou krizi. Petra říká, že její manžel je neuvěřitelně líný a na to je ona přímo alergická. Od Výměny manželek čekají, že jim otevře oči.

A právě Petra bude mít obrovský problém i se svým náhradním manželem. Kvůli synovi dojde k obrovské hádce, kde bude lítat neskutečné množství sprostých slov. Podaří se jim udobřit?

Výměna manželek už ve středu večer na Nově.