Dobré zprávy! Halouzková, Rychlíková, Fanta, Polívka a další hvězdy v novém seriálu
Zdroj: herminapress

Dobré zprávy! Halouzková, Rychlíková, Fanta, Polívka a další hvězdy v novém seriálu

Vytvořeno dne 09.06.2022

 

„Poprvé hraji postavu, která je mému naturelu nejbližší. Bára je moc milá holka, je z vesnice a pro místní televizi točí reportáže. Shodou okolností se dostane na stáž do Dobrých zpráv, a tím všechno začne. Je velmi cílevědomá, nesmírně ji to baví a myslím, že se dostane daleko,“ prozrazuje na svou postavu hlavní hrdinka Natálie Halouzková, která bude partneřit s Vladimírem Polívkou.

Každá zpravodajská stanice má svou ústřední moderátorskou dvojici a v Dobrých zprávách to bude Sára Rychlíková (Mona Fiedlerová) a Jan Fanta (Šimon Polanský) – všemi milovná a nejoblíbenější moderátorská dvojice na obrazovce. „Mona je ďáblík a nebude asi všem sympatická. Je kariéristka a jde si dost za svým. Trošku si myslí, že se svět točí kolem ní, ale v jádru nebude zlá,“ prozrazuje na svou moderátorskou hvězdu herečka Sára Rychlíková, která bude vždy sedět po boku svého seriálového partnera Šimona. „Pro mě je to první velká role v seriálu a musím říct, že jsem za ni moc rád. Je mi tu moc hezky a přiznávám, že natáčení je velká dřina. Šimon je takový typický chlap. Trochu do větru, u žen oblíben, hodně oblíben, i když má jednu doma,“ usmívá se seriálový nováček Jan Fanta.

Trojlístek moderátorů doplňuje Denisa Nesvačilová coby Gita Rosová. „Je to sporťačka, jak se patří. Gita je veselá kopa, hodná holka a taková pěkná ,samiceʽ. Má ty kluky trochu jako sport, takže všichni kolem ní mají přehled, jak, kde, kdy a co a jak,“ prozrazuje herečka, která je bývalou moderní gymnastkou, a tak jí sport není vůbec cizí.

Každé správné miminko má mít při vstupu do života svého kmotra a v případě Dobrých zpráv se této role ujala moderátorka Hlavních zpráv na Tv Prima a CNN Prima news – Klára Doležalová. “Věřím, že seriál bude úspěšný a pro diváky zajímavý. Něco o tom, co se děje v zákulisí vím. Až se bude natáčet třeba druhá, nebo třetí série, klidně bych si tam i něco zahrála,” prozradila kmotra seriálu s úsměvem.

Dobré zprávy, pro které bylo postaveno speciální televizní studio, se natáčejí v ateliérech v Holešovicích, a rozhodně nebudou ochuzeny o televizní profese, o které se postarají – hodinová manželka Alžbeta Stanková (Hermína Hesová), rosnička Mirek Šimůnek (Marián Tleskač), bratři pekaři Jan Komínek (Tadeáš Tyl) a Tomáš Weber (Tobiáš Tyl), Igor Chmela (Karel Kunc) se svou talkshow Host Karla Kunce, produkční Vladimír Polívka (Ondřej Toman), maskér Míra Nosek (Julda Kmoch) nebo bývalý válečný reportér Vojtěch Vodochodský (Petr) a spousta dalších.

Seriál vzniká pod taktovkou režisérů Libora Kodada, Jaromíra Polišenského a Lukáše Buchara. O jeho nasazení bude televize Prima diváky včas informovat.