Moderátorka a hvězda Slunečné Eva Decastelo se po 13 letech rozvádí!
Zdroj: herminapress

Moderátorka a hvězda Slunečné Eva Decastelo se po 13 letech rozvádí!

Vytvořeno dne 09.06.2022

 

Naprosto šokující zprávu vydala moderátorka Eva Decastelo (43), když oznámila, že se její manželství se scénáristou oblíbených pořadů Slunečná či ZOO Reném Decastelo (48) rozpadlo. Rozvod je nyní na spadnutí.

Přestože jejich manželství vypadalo téměř ukázkově a Eva Decastelo často nahlas hlásala, jak je po tolika letech společného života stále zamilovaná, vztah nevydržel.Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé, a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat,“ přiznala moderátorka na sociální síti.

Svým vyjádřením šokovala všechny své fanoušky, kteří ji sledovali. Decastelo, která se v posledních letech prosazuje také jako herečka a diváci ji znají z primáckých seriálů jako Slunečná, Modrý kód či Ohnivý kuře, se za scénáristu těchto seriálů provdala před 13 lety. Tehdy se vdávala v devátém měsíci těhotenství a k oltáři šla ve svatebních šatech s odhaleným bříškem. Ano si novomanželé řekli v římsko-katolickém kostele Narození panny Marie v obci Želiv. Přítomna byla jen rodina a nejbližší přátelé.

Manželé spolu mají 12letého syna Michaela a 11letou dceru Zuzanu. René Decastelo má z předchozího manželství s  moderátorkou Štěpánkou Decastelo syna Eliase.