Dřina v posilovně se vyplatila. Marian Vojtko neuvěřitelně zhubl
Zdroj: herminapress

Dřina v posilovně se vyplatila. Marian Vojtko neuvěřitelně zhubl

Vytvořeno dne 02.02.2022

Marian Vojtko (48) v průběhu koronavirové pandemie přibral nějaké to kilo. Hlavním důvodem byly zavřené posilovny. V poslední době se zpěvák vrátil do režimu a pravidelně své tělo trápí v posilovně. Musíme konstatovat, že dřina v posilovně se vyplatila a výsledky jsou vidět. 

Se svou přítelkyní Helenou strávil pár dní na Lipně v hotelu Element, zdolal Stezku korunami stromů a své vypracované tělo předvedl v místním Aquaworldu, kde si dopřáli relax.             „Poslední dobou zase cvičím pravidelně, snažím se chodit 3 – 4 krát týdně. Musím říct, že mě to opravdu baví. A jako milovník dobrého jídla a pití vím, že pro své zdraví musím také něco dělat,“ svěřil se Marian. “Podařilo se mi zhubnout během několika měsíců 15 kilo, které jsem během pandemie nabral. A musím říct, že se cítím moc fajn,” dozvěděli jsme se dále.

V současné době již zpěvák opět vystupuje na muzikálových prknech, například v muzikálech Muž se železnou maskou nebo Kat Mydlář, proto nás zajímalo, zdali mu při nástupu po pandemii kostymérky nemusely upravovat kostýmy.“ Naštěstí jsem všechny krásně obléknul a nepřidělal jsem tím pádem kostymérkám žádnou práci. Kdo ví, jak by to ale dopadlo, kdyby byly ty posilovny zavřené déle,“ dodal závěrem zpěvák.