Dva a dost! Míše Tomešové dvě děti stačí. Co na to manžel Roman?
Zdroj: herminapress

Dva a dost! Míše Tomešové dvě děti stačí. Co na to manžel Roman?

Vytvořeno dne 24.06.2020

Na třetí ročník pouličního koncertu Busking pro Slunce na Jungmannovo náměstí přišli manželé Tomešovi, ostatně jako vždy, v plné sestavě. Roman a Míša zazpívali a jejich synkové Kristián a Jonáš jim dělali doprovod. A zatímco v rodině jejich kamarádů Honzy a Marušky Křížových čekají holčičku, Tomešovi, zdá se, s dvěma kluky už mají hotovo.

„My rozhodně o holčičce neuvažujeme. Pro mne jsou tři chlapi v chalupě ideál a já jsem naprosto spokojená,“ uvedla Míša Tomešová. Její manžel až tak kategorický nebyl. „No, uvidíme. Možná za sedm, osm let se může leccos změnit, ovšem kdo nám zaručí, že budeme mít holčičku, co když místo dcery přivítáme na svět klučičí dvojčata? No, nevím, nevím, nechme to osudu,“ s úsměvem doplnil manželku Roman.

Organizátorka celé akce byla herečka Nikol Heřmánková Kouklová, které asistoval manžel Karel Heřmánek ml.

Dětí bylo na Buskingu hodně, některé si potrsávaly, jiné prozpěvovaly a další, jako třeba Tonička herečky a zpěvačky Anety Krejčíkové, si hověly v kočárku. Den pro dobrou věc se vydařil. Jak prozradila organizátorka, herečka Nikol Heřmánková Kouklová, které asistoval manžel Karel, na letošním třetím ročníku akce vystoupilo 54 muzikantů a zpěváků a zájem vystoupit měli i další. „Rok od roku se nám hlásí noví umělci, je to velice příjemné, že je mezi nimi i diváky o tuhle dobročinnou akci takový zájem. Tak za rok se budu těšit na další ročník,“ uvedla Nikol a vedle stojící herečka Veronika Žilková zhodnotila úspěšnou akci jednou zcela výstižnou větou: „Kdybych byla zpěvačka, tak neváhám a vystoupím tu, je to tu prostě parádní!“