Fešák z Ulice Daniel Bambas: Přiznal, že je gay a ukázal přítele
Zdroj: herminapress

Fešák z Ulice Daniel Bambas: Přiznal, že je gay a ukázal přítele

Vytvořeno dne 11.08.2022

Většina dívek a žen teď zapláče! Pohledný herec Daniel Bambas (42), kterého diváci znají jako Mirka z oblíbeného seriálu Ulice, promluvil o své orientaci. Přiznal, že jeho srdce nebije pro ženy, ale pro muže, konkrétně jednoho jediného.

Bambas se rozhodl kápnout božskou a překvapil své fanoušky. Na letní dovolené v jedné ze severských zemí, se rozhodl pochlubit svým životním partnerem. Je až po uši zaláskovaný do muže, se kterým už nějakou dobu žije.

„Všechny tyhle fotky vznikly v Dánsku. V zemi, kde je debata o LGBTQIA+ na úrovni, které jsme v České republice stále vzdáleni. Ale mění se to. Každým rokem sílí snaha odříznout se od cesty, která vede k diskriminaci, nenávisti, stigmatizaci. Cesty, která vede na východ od vyspělých evropských společností. Nebude to trvat tak dlouho a některé výroky z úst vrcholných činitelů budou nemyslitelné i v České republice. Snažím se myslet na tu velkou spoustu lidí, kteří si uvědomují, jak nesmyslná a směšná je nenávist vůči lidem na základě jejich orientace. Jak krátkozraká a hloupá je snaha zamezit tomu, aby jsme měli stejná práva jako heterosexuální většina. Milí homobijci, láska je. A je nejsilnější. A většina lidí to ví a cítí. A vy s tím nic nenaděláte,“ vzkázal herec všem zlým jazykům a odpůrcům homosexuálních párů. Za svou orientaci se tedy rozhodně nestydí, naopak podporuje právě v Praze probíhající Prague Pride, tedy festival LGBTQ hrdosti.

 

 

 

Default User Image
Hana Vláčilová, 15.08.2022 15:07
Je smutné , že někteří lidé nedovedou brát všechny lidi stejně , ale musí dělat rozdíly !