Pokáč: Radiokemp Frekvence 1 v Plzni byl velká pecka
Zdroj: Se svolením Frekvence 1

Pokáč: Radiokemp Frekvence 1 v Plzni byl velká pecka

Vytvořeno dne 11.08.2022

Hlavní hvězdou Radiokempu Frekvence 1 v Plzni byl Pokáč. Celá akce začala ve 14 hodin a vyvrcholila hodinovým koncertem oblíbeného písničkáře, který rozezpíval a roztančil návštěvníky všech věkových kategorií.  

„Musím říct, že i tentokrát stejně jako loni to byla velká pecka. Ačkoliv jsem tu byl jako náhradník za Rybičky 48, tak jsem si to naprosto užil, na 100 %,“ zhodnotil své vystoupení v zákulisí Pokáč. Se smíchem ještě dodal: „Děkuji všem, co přišli, vydrželi až do konce, a pak odejdou domů.“ Písničkář také vtipkoval, že sice původně přemýšlel, že by zaskočil v Rybičkách 48 za zpěváka Kubu Rybu, který přišel o hlas, ale že se přeci jenom bojí jeho ohnivé kytary, tak si raději převezl svou vlastní a ukulele, ze kterých žádné plameny nešlehají.

Podle reakcí nadšeného publika, které Pokáč roztančil a rozezpíval hned první skladbou Co z tebe bude, si hodinový koncert náramně užili všichni.

Dění z Radiokempu Frekvence 1 bylo celou dobu přenášeno živě do éteru. Návštěvníci na místě mohli nahlédnout pod pokličku vzniku živého vysílání a potkat se s oblíbenými moderátory Lubkou Ponížilovou, Mírou Michálkem a Tomášem Fílou.