Vánoční zázrak Janka Ledeckého se vrací do divadla. Jaké bude nové obsazení?
Zdroj: herminapress

Vánoční zázrak Janka Ledeckého se vrací do divadla. Jaké bude nové obsazení?

Vytvořeno dne 06.06.2022

Letošní Vánoce jsou sice ještě daleko, ale v Divadle Broadway už na ně myslí. Janek Ledecký po letech opráší svůj úspěšný muzikál Vánoční zázrak aneb sliby se maj plnit o Vánocích, které divadlo letos po několikaleté pauze v zimě opět uvede.

„Já jsem původně vánoční písně skládat nechtěl. Dokonce mě přemlouvali rok a půl abych vydal CD s vánoční tématikou. A ejhle písničky se chytly. Dokonce, i když je hraju na koncertech, tak si je zpívají děti, které v době vydání CD ještě nebyly ani na světě. Pak vypadlo z rodičů, že jim ty písničky pouštějí doma. Takže děti jsou nedobrovolnými posluchači mých vánočních písní,“ sdělil s nadsázkou Janek na tiskové konferenci ke znovuuvedení muzikálu.

Také obsazení v režii Radka Balaše se dočká značných změn. Někteří herci, kteří hráli původní role, už nejsou mezi námi, a tak se muzikál musel přeobsadit. V muzikálu se objeví známí muzikáloví i činoherní herci. Do svých rolí se vrátí Peter Pecha, Jaroslava Obermaierová, Aleš Háma, nově se objeví Chantal Poullain, Bořek Slezáček, Jakub Kohák, Ondřej Bábor, Martin Schreiner, Michaela Gemrotová, Jan Rosák nebo Lucie Vondráčková.  

První představení uvede Divadlo Broadway 1. prosince, naplánovaných je v adventním čase celkem 16 repríz. Vstupenky v prodeji na pokladně Divadla Broadway a v síti Ticketportal.