Herec Alexej Pyško urazil Michala Davida! “S malýma plešatýma se nebavím!”
Zdroj: herminapress

Herec Alexej Pyško urazil Michala Davida! “S malýma plešatýma se nebavím!”

Vytvořeno dne 03.04.2024

Urostlý herec Alexej Pyško, jehož hlasem mluví Bruce Willis, se kupodivu s hereckou star první velikosti nikdy nesetkal a ani setkat nechce. Prý, co by s ním povídal.

„S Brucem Willisem jsme se nepotkali. Když tady točil Hartovu válku, ptali se mě z novin, jestli se setkáme. A já jsem si říkal, co bych si s ním povídal, když si ten člověk poslal svým soukromým tryskáčem pro svoji kapelu do Ameriky, aby tady na Barrandově udělali koncert. Co já bych mu vykládal, jedině že bychom šli do lesa a já bych ho naučil hledat houby. Ale konvenoval mi, protože jsem se dozvěděl, že utíkal z hotelu do Žlutých lázní, skočil na pódium, půjčil si od kluků kytaru a zahrál pár věcí. Nepotkal jsem se s ním a ani jsem po tom netoužil,“ překvapil Alexej Pyško, kterému prý malí plešatí muži nejsou sympatičtí.

Proto, když se potkal se zpěvákem Michalem Davidem, skoro ho urazil. „Jednou jsme byli na narozeninách mého přítele, kde se objevil i Michal David. A on za mnou přišel a ptal se, jestli jsem se někdy s Brucem Willisem viděl. A já mu řekl: Hele neviděl, s malýma plešatýma se nebavím,“ vzpomíná na setkání s českým hitmakerem známý český dabér v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Video soubor

Zdroj: TV Prima