Herečka Alice Bendová přidělala vizážistům hodně práce. Pravidelně plakala
Zdroj: TV Prima

Herečka Alice Bendová přidělala vizážistům hodně práce. Pravidelně plakala

Vytvořeno dne 29.03.2022

Moderátorka a herečka Alice Bendová provází časosběrem všechny účastníky pořadu Vysněná krása. A dost se při tom napláče. Proč? Důvody pro změnu totiž mohou být opravdu různé, někdy i velice niterné a bolestné.

Alice je velmi empatická a do situace všech účastníků se snažila poctivě vžít. „Je to i proto, že jsem nikdy nic podobného nezažila, takže jsem měla ten odstup, který mě ale nakonec stejně celou pohltil. Dojímají mě příběhy, ve kterých jde o děti, negativní zážitky z dětství.“ Pravdou je, že make-up při natáčení byl Alici předěláván či upravován prakticky při každém vstupu: „Jsem plačka a nestydím se za to. Navíc to máme asi v rodině. Maminka taky pořád pláče, sestra též. Bylo by divné, kdybych byla jiná.“

Navíc Alice potvrzuje, že je přecitlivělá. A finále? „To jsem brečela také. Radostí, jak jsou všichni nadšení z toho, jak se to celé povedlo. Potvrzuju, že důvodů plakat bylo během natáčení dost. Ovšem pláč závěrečný, ten byl radostný a očistný. Mám radost z toho, že všichni, kdo do pořadu šli, před sebou mají jen to hezké. Bez trápení, komplexů a mentálních bloků. Jsem ráda, že jsem mohla u jejich proměny být.“

Je prokázáno, že ženy jsou extrémně citlivé na poznámky směřující k jejich vzhledu. Jak se vypořádat s tím, co na sobě nemáme rády, ale nemáme peníze na uskutečnění svého snu – a využití možností estetické chirurgie, stomatologie 21. století a dalších oborů, které mohou pomoci nejen účastnicím proměn v pořadu, ale všem, kdo o svém vzhledu pochybují, znovu nalézt sebevědomí a začít si život konečně užívat?

Příběhy statečných účinkujících, dechberoucí proměny, skrytá tajemství i mindráky... Teď všichni účinkující konečně najdou odvahu se jim postavit a zbavit se jich, aby se mohly cítit lépe a začít se na svět usmívat. Zkratkou k Vysněné kráse za pomoci špičkových odborníků estetické medicíny, plastické chirurgie a stomatologie vás provede Alice Bendová.

Zdroj: TV Prima

 

 

 

Default User Image
Terezka, 30.03.2022 06:37
Dobrý den máte zájem o tyto tituly prosím kontaktujte mě prosím Alice Bendová