Herečka Míša Pecháčková se vyjádřila k přísnému zákazu od produkce seriálu ZOO!
Zdroj: TV Prima

Herečka Míša Pecháčková se vyjádřila k přísnému zákazu od produkce seriálu ZOO!

Vytvořeno dne 08.09.2023

Než nastoupila do seriálu ZOO, musela se Michaela Pecháčková vzdát svých tmavých vlasů a ofiny, kterou nosila celý život. Za její vlasovou proměnou stojí přání tvůrců a kadeřnice Blanky Haškové. Za ní musí pravidelně Michaela Pecháčková docházet, aby byla Sid na obraze stále v kondici a pozorné oko diváka nezachytilo žádné velké změny.

"Jakmile mi holky v maskérně řeknou, že je třeba údržba účesu, tak volám Blance, že je čas. Řídím se tedy podle toho, jak je třeba a jak moc jsou odrosty vidět na kameře,“ prozrazuje Michaela, jak často musí docházet na střih a barvu. „Teď je to o něco složitější, protože Blanka má i jiné povinnosti, nejen mě, a hlavně jí za chvíli začíná StarDance, kde je hlavní vlasovou stylistkou. Takže nacházet termíny je čím dál složitější, a k tomu ještě můj natáčecí plán, škola…“

Michaela je tak ráda, že se zadaří najít termín, a hlavně, natáčení se neptá. „Musí se hlídat návaznosti, takže většinou stříháme ve chvíli, kdy Míše končí natáčecí cyklus. Návaznosti nejsou – a hlavně, divák nic nesmí poznat. Nemůže mít v jednom záběru culík do půli zad, a v dalším o patnáct centimetrů kratší,“ vkládá se do hovoru Blanka Hašková, která proměnu herečce vymyslela.

„Mám zakázáno cokoli s vlasy dělat, měnit barvu i délku. Je to především kvůli natáčení, ale za tuhle péči, kterou tu v salonu dostávám, jsem moc ráda. No, popravdě, jaká žena by nebyla,“ směje se herečka a váhá, zda někdy musela postoupit něco šíleného. Nějakou zvláštní proměnu. „Myslím, že ne, ale věřím, že mě nějaká proměna nemine. Všichni herci to alespoň jednou zažijí, že se musí kvůli roli radikálně proměnit. Teď říkám, že bych s tím neměla problém, ale hned dodám, že za pár let se to může změnit. Je to hypotetická otázka. Nevím, jaká nabídka by mi přišla… Přiber dvacet kilo, zhubni, ohol si hlavu, hraj lesbu… Výzvy by to každopádně byly, ale nejsme v Hollywoodu, tak jsem klidnější,“ směje se Pecháčková, která má prozatím v tomto ohledu klid. Dokud bude točit ZOO, tak o proměně nemůže být řeč.