Honza Musil vyměnil satelit za ruinu. Chce klid pro své domácí mazlíčky
Zdroj: herminapress

Honza Musil vyměnil satelit za ruinu. Chce klid pro své domácí mazlíčky

Vytvořeno dne 11.11.2022

Už tomu budou téměř tři roky, co se moderátor Jan Musil se svým registrovaným partnerem Jakubem Bialým odstěhovali z Býkve u Mělníka ke Kutné hoře. V původní vesnici bydleli v malém malebném domku s krásnou zahradou a početnou smečkou psů, kočiček a dalších zvířátek. A právě jejich mini zoo byla hlavním důvodem, proč se začít poohlížet po něčem novém.

„Zmizeli jsme z Býkve pryč, protože jsme bydleli v centru satelitu. A jak se neustále dostavoval, psi přestali mít to svoje soukromí. Když máš všude kolem sebe sousedy, tak je to rušivý element pro ty zvířátka,“ svěřil se Jan v pořadu Face To Face Renému Kekelymu. Dlouho se jim ale nedařilo narazit na ten správný dům. Až s pomocí rodinného známého sehnali bydlení přesně podle jejich představ. „Byla to láska na první pohled,“ vzpomíná moderátor na chvíli, kdy se rozhodli přestěhovat se do rozpadlého, 311 let starého stavení.

„Zmizeli jsme z Býkve pryč, protože jsme bydleli v centru satelitu. A jak se neustále dostavoval, psi přestali mít to svoje soukromí. Když máš všude kolem sebe sousedy, tak je to rušivý element pro ty zvířátka,“ svěřil se Jan v pořadu Face2Face Renému Kekelymu. Dlouho se jim ale nedařilo narazit na ten správný dům. Až s pomocí rodinného známého sehnali bydlení přesně podle jejich představ. „Byla to láska na první pohled,“ vzpomíná moderátor na chvíli, kdy se rozhodli přestěhovat se do rozpadlého, 311 let starého stavení.

Přestavba tak starého stavení je běh na dlouhou trať, a tak se Musil těší, až budou mít dostavěno a vše bude fungovat v dokonalé symbióze. „Dům zvířata zahrada a my,“ vyjmenovává moderátor, který se pak nejvíc těší ze svých vnoučat. Je už totiž čtyřnásobným dědečkem. „I kdyby v životě nemělo přijít nic víc, tak toto je to nejhezčí co přišlo,“ zdůrazňuje otec dvou dcer a troufá si doufat, že se dočká okamžiku stát se pradědečkem. Dřív než v pětasedmdesáti to ale nevidí. „Doufám, že nebudu ten protivný pradědek. Jediný čeho se bojím, jsou psychické nemoci, kterých teď přibývá čím dál víc. Nechci být nikomu na obtíž. Ani fyzicky, ani psychicky,“ uzavírá sympatický moderátor.

 

 

 

Default User Image
Jana, 12.11.2022 15:09
Lituji partnery některých gayů,např Olšovského a Musila.Ale je jich víc.Ti dva měli rodinu s dětmi a jejich partneři nemají nic a rádi by měli.
Default User Image
Irena, 15.11.2022 05:05
Neřešíte osudy jiných lidí.
Za první není to Vaše věc a za druhé nechte to na tech,koho se to týká.
Věřte,že oni na tom vůbec nejsou špatně.
Řešíte hlavně Sebe🙂.:
Default User Image
Anonym, 12.11.2022 15:52
Přej a bude ti přáno.Jsou s bývalými partnery v pohodě vždyť nemají choleru 😉
Default User Image
Stáňa Kucharská, 12.11.2022 23:01
A co jste vy ?? Co vám vadí , přiznal se k své orientaci, se svou rodinou vychází líp než asi vy se svou, tak zamkněte ústa a zahoďte klíč
Default User Image
Irena, 15.11.2022 05:09
Každý z nás má něco.
Proto by bylo na místě se spíše dívat na lidi kolem sebe,co vše Vám mohou přinést hezkého do Vašeho života.
Taky nejsem stoupenec teto orientace,ale vážím si jejich práce ...
Default User Image
Iveta, 12.11.2022 18:13
Spíš zvířata rušila sousedy než opačně, nač se někdo obklopuje tolika zvířaty, nechápu.
Default User Image
Stáňa, 12.11.2022 23:08
Co na tom nechápete, že mají vztah ke zvířatům, ty zvířata nám často dávají víc než lidé, kdybych na to měla tak nebudu mít jen jednu kočku, ale 20 a 20 psů např...chápete to ???