Hrdinka seriálu ZOO Míša Pecháčková vyrazila do kina. Kdo jí dělal doprovod?
Zdroj: herminapress

Hrdinka seriálu ZOO Míša Pecháčková vyrazila do kina. Kdo jí dělal doprovod?

Vytvořeno dne 10.11.2022

 

Blockbustery opět začínají vládnout plátnům kin a lákají diváky na velkolepé filmové pecky. Není tak překvapením, že další z nich pochází z dílny Marvel. Ani po letech neutichá hlad a chuť po komiksových filmech všeho druhu. O tom svědčí i slavnostní premiéra filmu Black Panther: Wakanda nechť žije v kině IMAX, kde bylo úplně plno a českých celebrit více než požehnaně.

Mezi hosty se ukázala například Michaela Pecháčková, herečka ze seriálu ZOO, kuchařka Veronika Besky nebo muzikálový zpěvák a herec Petr Kutheil. S manželem dorazila na premiéru krásná moderátorka Monika Leová, která se po porodu dcery ukazuje ve společnosti velmi zřídka. Stejně tak se svým mužem přišla zhlédnout snímek i její kolegyně moderátorka Andrea Anthony. "Robinsonka" Martina Helis, která patřila mezi nejoblíbenější účastnice Robinsonova ostrova, dorazila bok po boku také se svým sympatickým přítelem. S těhotenským bříškem a s úsměvem na tváři se na červeném koberci ukázala zpěvačka Genny Ciatti.

Moderátor a novinář Jan Tuna sice dorazil bez partnerky herečky Nely Boudové, ale za to s pěkným zástupem potomků. Vojta a Betty, kteří se dali dohromady během reality show MasterChef Česko, jen září štěstím a na slavnostní premiéře tomu nebylo jinak. Herec Václav Šanda, kterého mohou nově diváci vídat na svých televizních obrazovkách v seriálu Dobré zprávy, naopak dorazil sám. 

Black Panther: Wakanda nechť žije je pokračováním snímku Black Panther, který vstoupil do kin v roce 2018. Poté co zemřel král T’Chally (Chadwick Boseman), Wakanda a její obyvatelé opět čelí hrozbě, které se v čele s Královnou Ramondou (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) a Dorou Milaje (Ivy Haralson) musí postavit. Film je věnovaný hereci Chadwicku Bosemanovi, který ztvárnil postavu Black Panthera ve filmech Captain America: Občanská válka, Black Panther, Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame a který zemřel v roce 2020 po dlouhém boji s nemocí. Samotný režisér obou Black Panther snímků Ryan Coogler řekl, že pracovat na tomto filmu bez Chadwicka Bosemana byla jedna z nejtěžších věcí, které kdy musel udělat.

Zdroj: Cinema City

 

 

 

Default User Image
Janina, 12.11.2022 21:13
Pecháčkova hrát neumí,má příšerný ,nepřirozeny projev.
Po Haďákovi se plazí tak ,že je vidět že s chlapama zkušenosti nemá,prostě začátečnice.