Hvězdy Vánoc pod taktovkou Moniky Trávníčkové a Vojty Urbana. Těšte se na krásný koncert
Zdroj: herminapress

Hvězdy Vánoc pod taktovkou Moniky Trávníčkové a Vojty Urbana. Těšte se na krásný koncert

Vytvořeno dne 21.12.2021

K moderování s Monikou Trávníčkové se Muž roku 2019 Vojta Urban dostal úplně náhodou. Může za to jedna SMS od prezidenta soutěže Muž roku Davida Novotného: „Natáčení koncertu Hvězdy Vánoc, vysílá TV Barrandov, 26. prosince ve 20 hodin, Monika hledá parťáka na moderaci.“ A protože Vojta výzvy má rád, šel do toho!

„Příprava byla důkladná. Při kávě jsme si s Monikou řekli, jak by měl náš výstup vypadat, co chceme sdělit a hlavně, že potřebujeme navodit vánoční atmosféru. Trému jsem při natáčení neměl. Jednak přednáším o životním stylu a pak, od získání titulu jsem už několikrát velkou věc moderoval. Tak se těším na výsledek,“ uvedl velký vyznavač zdravého životního stylu a otužování. Však má také doma v Praze na pavlači vanu plnou studené vody.

 „Koupil jsem si na inzerát starou plechovou vanu. Jel jsem pro ni na Moravu, a když původní majitel zjistil, na co ji potřebuji, nevěřícně kroutil hlavou,“ vedl Vojta Urban, který se v březnu chystá na světovou soutěž mužské krásy na Filipíny. Podle toho budou vypadat i jeho Vánoce.  „Vánoce budou trochu v omezeném režimu. Lahůdky ze stolu si nebudu užívat tak intenzivně a musím se víc hýbat. Salát bude v odlehčené formě a smaženého kapra vyměním za lososa,“ plánuje Vojta. Na Moravě u rodičů vanu se studenou vodou nemá, bude muset do Bečvy. „Máma vždycky stojí na břehu a je jí zima jenom z toho, jak na mne kouká. Požitek je to ale neskutečný.“

Koncert Hvězdy Vánoc si mohou diváci poslechnout 26. prosince na TV Barrandov. Vystoupí Věra Martinová, Olga Lounová, Tereza Mátlová, Felix Slováček, Andrea Kalivodová, Jaroslav Svěcený, Leona Machálková, Ondřej Ruml, Ondřej Provazník a další umělci. Koncert moderuje Monika Trávníčková a Vojtěch Urban, Muž roku 2019.