Polda se loučí v plné sestavě. Bude další pokračování?
Zdroj: TV Prima

Polda se loučí v plné sestavě. Bude další pokračování?

Vytvořeno dne 22.05.2022

 

Poslední díl seriálu Polda byl pro všechny herce za odměnu a víc dovolená než práce. protagonisté se tak sešli v Jizerských horách a nechyběl ani Igor Ozorovič coby Andrej Křížek, který se na skok do příběhu vrátil. „Je to zajímavé, protože jsem tu dlouho nebyl, a vůbec nevím, co se s mou postavou odehrálo. Od Davida Matáska se tak dozvídám, co moje postava vlastně dělá. Že jsem se třeba vrátil ke svojí dcerce a ženě, Elizavetě Maximové, proto jsem tady,“ prozrazuje Igor Orozovič, který natáčení opustil a místo něj naskočil právě Vladimír Polívka. Ten si mimochodem natáčení užil na snowboardu, ve kterém je hodně dobrý. „Já na něm jezdil závodně, takže i dnes se svezu a mám kolem tohoto sportu hodně kamarádů. Nejvíc jsem jezdil v pubertě a na horách to mám moc rád,“ pochvaloval si mrazivé natáčení herec.

Ovšem nejvíc na svahu kraloval David Matásek coby Michal Bříza. Ten dostal retro výbavu i oblečení. „Jak jinak. Vypadalo to, jako kdyby to bylo půjčené z muzea sportu,“ směje se Polda a dodává, že lyže mu nejsou cizí. „Rozhodně se ale lépe cítím na běžkách než sjezdovkách. Naštěstí jsme nesjížděli žádnou černou sjezdovku. Nebylo to nic dramatického.“

Vyřešenou vraždou i dokonalou jízdou tak byla poslední série Poldy uzavřena, i když konec zůstal tak trochu otevřený. „Nějak by se to mělo uzavřít. Myslím si, že to neskončilo. Fišar v podání Ondry Pavelky řekne Janičce, tedy Táně: „To by byl tým!“ A otočí se na Juniora, Břízu i Křížka. Tak nevím. Uvidíme…“ přemýšlí David Matásek.

 

 

 

 

Default User Image
Anonym, 22.05.2022 12:42
Potešili by ma pokračovanie,niekedy bola časť veľmi napínavá,inokedy menej.Hela
Default User Image
Bohumil Princ, 22.05.2022 14:40
vynikajici, serial vyborni herci,skoda mohl by pokracovat,dekuji