Herci, hvězda Slunečné, finalista první SuperStar, operní divy  i princ ze slavné pohádky jsou nadšeni!
Zdroj: archiv

Herci, hvězda Slunečné, finalista první SuperStar, operní divy i princ ze slavné pohádky jsou nadšeni!

Vytvořeno dne 09.07.2020

Unikátní přírodní rodinný zábavní park Krtkův svět v pražských Horních Měcholupech, otevřel svou druhou plánovanou část. Kromě už v červnu zprovozněných prolézaček, houpaček, grilovacích míst pro skupinky, největšího krmelce ve střední Evropě, vodních prvků, obří skluzavky a divadelního amfiteátru, se teď návštěvníkům otevřel druhý vodní svět s velkým pískovištěm, dopravní hřiště s koloběžkami a šlapacími autíčky, Krtkovo dračí doupě i Krtkovo pohádkové městečko. To všechno si užili malí i velcí a také známé osobnosti.

To všechno si užili malí i velcí a také známé osobnosti.

Nechyběl pohádkový princ a krotitel draka z pohádky Zdeňka Trošky Z pekla štěstí, který akcí provázel, dabérka a herečka, momentálně i z velmi populárního seriálu Slunečná Regina Řandová s vnukem a snachou, herec Národního divadla, filmový a televizní a také básník a kantor Petr Batěk s přítelkyní a dětmi, první československá Popelka, herečka Eva Hrušková s kamarádkou a jejím synem, operní divy Tereza Mátlová a Pavlína Senić, finalista historicky první Česko Slovenské Superstar, zpěvák a muzikant Julian Záhorovský s přítelkyní a dcerou, ale také herečka a režisérka Hana Gregorová, s níž právě Šimůnek hraje ve Strašnickém Divadélku Radka Brzobohatého.

„Moc jsme si to užili. Opravdu jsem netušila, že v Praze je něco tak senzačního. Ať je tu člověk hodinu nebo celý den, pořád má na co koukat, děti se vyřádí a my dospělí můžeme sedět v na terase skvělé restaurace a jídelny, kde tedy jednak fantasticky vaří a mají tu naprosto úžasný výběr zmrzlin. A na Prahu za výborné ceny,“ prozradila hvězda seriálu Slunečná Regina Řandová, kterou diváci znají mj. i ze slavného filmu Bota jménem Melichar.

"My jsme nadšení a určitě sem mnohokrát vyrazíme, protože děti se nemůžou nabažit. Je tu krásně, pohodově a hlavně, i když je třeba vedro, je tu stín, spoustu stromů,“ řekl Petr Batěk.

„My jsme si řekly, že jednak se sem dětmi budeme rády vracet, a pak to budeme všude rozhlašovat. A pozveme sem i naše kamarádky. Protože je to krásné, milé a hlavně české. Je to velké, ale ne zas obrovské a stále má člověk děti nějak pod kontrolou. Líbí se nám, že tu děti prožijí na čerstvém vzduchu něco, co jinde ne,“ podotkly také operní zpěvačky Tereza Mátlová a Pavlina Senić.

„Je to úžasné, jsem tu asi potřetí, z toho jednou jsme tu s naším divadélkem hráli představení pro děti. Zdejší divadelní amfiteátr je krásný, z přírodního materiálu a sedačky-lavice mají i opěradla. My jsme měli plno a vím, že i dnes, když tu byli Maxíci nebo kouzelník, tak bylo plno. Prostě skvělý nápad a lidi, kteří opravdu udělali kus záslužné práce,“ zhodnotila herečka Eva Hrušková.