Hrdinka dne! Herečka Tereza Brodská nafackovala neurvalci v sámošce
Zdroj: herminapress

Hrdinka dne! Herečka Tereza Brodská nafackovala neurvalci v sámošce

Vytvořeno dne 10.02.2022

Dcera slavných rodičů Jany Brejchová (82) a Vlastimila Brodského (+81) má, jak lze usoudit ze zážitku, který odprezentovala na sociálních sítích, opravdu pro strach uděláno. Prostě když v ní bouchnou saze, nic ji nezastaví.

Co se vlastně stalo? V obchodě s potravinami pustila Tereza Brodská u pokladny před sebe starší paní, která měla zaplatit jen jednu věc. Tento, jistě dobrý skutek, se ovšem nelíbil jinému zákazníkovi. „Vynořil se chlap a začal: Ty kr*vo, když takhle budeš pouštět každýho, tak přijdu domů večer. Obtěžkaná taškama jsem mu slušně odpověděla, že se jedná pouze o jednu paní. Začal řvát a nadávat a poslední jeho slovo byla P**a!" popsala Tereza nepěkný incident před pokladnou

Jenomže jestli si někdo myslel, že Tereza sklapne a nechá to být, šeredně se mýlil. Včetně onoho neurvalce. „Jak to slovo dořekl, pustila jsem tašky s nákupem na zem a vrazila mu facku! Velkou! On jen zíral. Já posbírala rozmašírovanej nákup a vypadla s hrůzou, že mě prohodí výlohou.  Ale za chvíli se mě zmocnil tak blaženej pocit…..vzepřela jsem se. Ani ve snu mě nenapadlo, že to někdy udělám,“ popsala do detailu Tereza bojovnou akci

Na sociálních sítích se následně zvedla Tereze maximální podpora a počet příspěvků se blížil k deseti tisícům.     

 

 

 

Default User Image
Jiří svoboda, 10.02.2022 12:08
Myslím, že jste udělala dobře, paní Terezo. Jenom by to chtělo trochu ještě zapracovat na českém pravopisu a bude všechno OK. Napsat "v soukromý"? Určitě se jedná pouze o překlep.
Zdravím a doufám, že mi za tuto připomínku také jednu neubalíte!
Default User Image
Květoslava Litošová, 10.02.2022 14:18
Já si myslím, že Terka psala tento příspěvek ještě v euforii a spletla si podstatné jméno s přídavným. Asi toho byla plná, tak to tam navalila, jak to šlo.
Default User Image
Alena, 10.02.2022 13:56
Na hrubý pytel, hrubá záplata, tak se to dříve říkalo. Chtěla bych vidět toho neurvalce, jak se tvářil. Já nemám ráda násilí, ale tohle sedlo.
Default User Image
Xim Durdil, 10.02.2022 14:56
Dneska jsem fláknul doochodkyni přes tlamu tak až jí protéza vylítla. A taky se tim nechlubim na instáči a fejsu!
Default User Image
olga, 10.02.2022 16:43
vy idiote se nemáte čím chlubit, jen vám přeji, aby vám také někdo pořádně nabančil, hulváte, chudák vaše máma