Kdo si nenechal ujít film o zastřeleném světovém návrháři? Klan Gucci přilákal známé osobnosti do kina
Zdroj: Se svolením Cinema City

Kdo si nenechal ujít film o zastřeleném světovém návrháři? Klan Gucci přilákal známé osobnosti do kina

Vytvořeno dne 25.11.2021

 

V pražském kině Cinema City se konala česká premiéra filmu Klan Gucci, kterou si nenechali ujít známé tváře a jména, mezi nimiž nechyběla módní návrhářka Vanda Janda, moderátorka a influencerka Mariana Prachařová, zpěvák Jan Fanta, vždy stylově oblečená Sharlota a ani popálená bloggerka Týnuš Třešničková, která už své jizvy neskrývá pod rolákem.

Cinema City svým návštěvníkům také představilo své nové „Winter menu“, kde se kromě stálé nabídky objevil také mrkvový humus, dýňová polévka, zelný salát, pesto pizza, zelný salát s brusinkami, křupavý bramborový salát, řepový salát a vepřová chezza s houbami. VIP sály jsou, mimo oblíbeného neomezeného občerstvení, proslulé také pohodlnými, polohovatelnými sedačkami a nenahraditelným zážitkem z kina. Pokud tedy ještě nevíte, čím obdarujete své blízké, návštěva kina je správná volba.

Nový snímek Ridleyho Scotta s názvem Klan Gucci vychází z děje knihy Sary Gay Fordenové The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed. Film je natočen podle skutečné události, která v roce 1995 zasáhla celý svět. Maurizio Gucci, italský podnikatel a šéf módního domu Gucci, byl zastřelen, když vcházel do budovy na Via Palestro, kde pracoval.

Maurizia Gucciho ztvárnil ve filmu Adam Driver, který se dostal do širšího povědomí diváku jako Kylo Ren v nejnovější trilogii Star Wars (2015, 2017, 2019). Role jeho manželky Patrizii Reggiani se zhostila herečka, ale především zpěvačka, Lady Gaga, která předvedla svůj herecký talent ve filmu Zrodila se hvězda (2018) po boku Bradleyho Coopera. Mezi hvězdným obsazením se objeví i jména jako Al Pacino, Salma Hayek, Jared Leto nebo Jeremy Irons.