Kdo zabil dceru slavného šéfkuchaře? To vyšetřuje Šéfka!
Zdroj: TV Nova

Kdo zabil dceru slavného šéfkuchaře? To vyšetřuje Šéfka!

Vytvořeno dne 25.02.2022

Už tuto sobotu 26. února startuje na TV Nova nový krimiseriál Šéfka s Kateřinou Winterovou v hlavní roli. A protože zločin nikdy nespí, vyšetřovatelé budou mít plné ruce práce. Hned v první epizodě budou muset rozklíčovat podezřelé úmrtí mladé dívky.

Šéfce oddělní vražd Karle Langerové (Kateřina Winterová) přistane na stole případ čtyřiadvacetileté Anny Hradecké, která byla nalezena mrtvá pod balkónem svého bytu. I když okolnosti mluví jinak, důkazy nasvědčují tomu, že nešlo o sebevraždu. Stojí za zločinem hříchy dívčina otce, nebo někomu ležela v žaludku spíš její rozjíždějící se kariéra investigativní novinářky?

První epizoda diváky zavádí do prostředí pražské smetánky. Obětí je totiž dcera prominentního šéfkuchaře, který si svou spoluprací s policií v minulosti namaloval na záda terč. Podezřelých je ale víc, protože Hradecká možná až moc strkala nos, kam neměla. Karla bude muset zvážit všechny možnosti, ale naštěstí k tomu má dva schopné spolupracovníky v podobě Richarda Čecha (Jan Holík) a čerstvé posily týmu Jana Trunpety (Petr Konáš), který svou postavu popisuje takto: „Jan Trunpeta si už jenom pro svoje jméno musí umět udělat sám ze sebe legraci, protože jinak by z něj měl těžký mindrák. Je mladý, vitální, agilní. Je ve své práci dobrý a hodně snaživý, takže snad vydrží dlouho.“