Křest nového alba „4 Tenoři“ přirovnala Lucie Bílá k první puse. Také na něj nezapomene!
Zdroj: herminapress

Křest nového alba „4 Tenoři“ přirovnala Lucie Bílá k první puse. Také na něj nezapomene!

Vytvořeno dne 24.09.2020

 

Vokální seskupení 4 Tenoři – MarianVojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo - potěšilo své příznivce exkluzivní kolekcí písní Karla Svobody, Andrew Lloyd Webbera nebo Ennia Morriconeho. Navíc ve slavném duetu Krása se jejich podmanivý čtyřhlas propojil s hvězdnou Lucií Bílou. Debutové album filmových a muzikálových hitů nese jednoduchý název „4 Tenoři“.

Kmotrou nového alba 4 Tenorů v nově zrekonstruovaném Divadle Lucie Bílé, nemohl být nikdo jiný než samotná Zlatá slavice. „Říká se, že se první pusa nezapomíná. Také tento křest bude nezapomenutelný, protože je první akcí v mém novém divadle, které jsme otevřeli teprve před pár dny. Nedivím se, že 4 Tenoři mají úspěch. Usmívají se a také se dobře poslouchají. Jsem moc ráda, že na jejich CD zpívám. Podle mne by na to i Karel Gott byl pyšný, protože jsem písničku Krása nejprve nazpívala s ním,“ uvedla Lucie Bílá.

Za křest alba "4 Tenoři" dostala Lucie Bílá kytici pěti bílých růží.

Za křest dostala Lucie Bílá kytici pěti bílých růží. Ta každého Tenora po jedné a ta pátá byla od vydavatelství Supraphon, které CD 4 Tenoři vydalo.

TRACK LIST ALBA: 1. To je ta chvíle; 2. Prý, kdo s láskou usíná; 3. Sen kovbojů; 4. Krása (duet s Lucií Bílou); 5. Piccola E Fragile; 6. Jednoho dne se vrátíš; 7. Mně sílu dáš; 8. Jdi za štěstím; 9. Belle; 10. Otče náš; 11. Už z hor zní zvon; 12. Dny zázraků a přání /