Krize Karlose Vémoly a Lely Ceterové pokračuje omluvou!
Zdroj: herminapress

Krize Karlose Vémoly a Lely Ceterové pokračuje omluvou!

Vytvořeno dne 12.01.2022

Zápasník MMA Karlos “Terminátor” Vémola čelí trestnímu oznámení za fyzické napadení partnerky Lely Ceterové, kterou měl dvakrát udeřit za údajnou nevěru. Karlos tvrdí, že ji nachytal při nevěře s jeho kamarádem a že měl udeřit právě jeho, nikoliv Lelu. Vémola nyní stáhl své vyjádření ze sociálních sítí a dodává omluvu.

Druhá krize vře mezi Karlosem Vémolem a jeho přítelkyní Lelou Ceterovou. Včera se Karlos vyjádřil sám na sociálních sítích, co se vlastně děje. Chtěl tím předběhnout články v bulváru a také představit svoji verzi problému dřív, než jej uvede partnerka Lela. Tu měl údajně Karlos načapat se svým kamarádem, panem Kaiserem, kterému měl vrazit dvě facky. A vztah s “nevěrnou” Lelou tím tak definitivně ukončit. Ta však tvrdí opak. Nevěrník je Vémola a dvě facky měl uštědřit jí.

To je akorát obrana mé ženy, protože jsem v podstatě přišel na to, že má poměr, takže jejich nejlepší obrana je to, že je Vémola podvodníkTeď všude na sociálních sítích chce dávát, že já jsem ten nevěrník a že ji biju,” nechal se slyšet Vémola na sociálních sítích. Dále uvedl, že to je definitivní konec, ale že je ochoten být správným tátou a v klidu se podílet na výchově dětí, které miluje. 

Odpověď Lely přišla pak velice brzy. Tvrdí, že fyzicky byla napadená ona a že žádný poměr s jiným chlapem nemá. Pro magazín Showtime Lela prozradila, že podala trestní oznámení pro fyzické napadení. “Mrzí mě, že jsem měla na rukou Rockyho. Myslela jsem, že když má žena na rukou dítě, že chlap se nějakým způsobem zbrzdí. Modřiny ale nemám, to ne, ale prostě tam bylo to fyzické napadení.

Emoce u Karlose posléze trochu ochladly, video ze sociálních sítí smazal a ke všemu se vyjádřil přes mediálního zástupce Aleše Rataje. Ten uvádí, že neshody jsou čistě mezi Karlosem a Lelou a nikým jiným. Zpětně Vémolu mrzí, že do všeho zatáhl pana Kaisera, kterému se osobně omluvil a uvedl, že pan Kaiser nemá s krizí nic společného. (Kaiser byl ochoten toto osočení řešit soudní cestou). Dále uvedl, že Karlos zásadně odmítá jakékoliv napadení Lely Ceterové.