Letošní Dakar bude velkolepý. Buďte u toho díky stanici SPORT 5
Zdroj: Archiv Sport 5

Letošní Dakar bude velkolepý. Buďte u toho díky stanici SPORT 5

Vytvořeno dne 30.12.2020

Exkluzivní přímé přenosy a reportáže od štábu přímo na místě, živé studio v Praze, jedineční hosté, pohledy do zákulisí týmů a spousta dalších zajímavých informační. Na to se díky televizi SPORT 5 mohou těšit fanoušci legendární rallye Dakar, jejíž 43. ročník startuje prologem 2. ledna už podruhé na území Saúdské Arábie. Bude to velké, bude to zábavné. A vy to můžete mít díky jediné české sportovní televizi šířené volně a zdarma naservírované až do vašich obýváků, ložnic i koupelen.

Dvanáct etap a více než 7500 kilometrů úžasnou krajinou si vychutnáte způsobem, kterým vám tuhle chuťovku mezi dálkovými rallye ještě nikdo nenaservíroval. Závod se koná pravidelně od roku 1979. Z původní tratě, která vedla z Paříže do Dakaru se v roce 2008 přesunul na Jihoamerický kontinent a současnou podobu závodu, kdy trať křižuje Království Saúdské Arábie, má od roku 2020. Startovní a cílové město je shodné - Jeddah.  

Na CNN Prima News a Rádiu Beat dostanete každý den porci klasického zpravodajství. Výraznými partnery projektu RALLYE 2021 televize SPORT 5, jsou týmy TATRA BUGGYRA RACING (pod vedením ředitele týmu Martina Koloce) a ORION - MOTO RACING GROUP (jež vede Ervín Krajčovič), které patří těm velmi zkušeným a za poslední roky si vybudovali silnou pozici v Dakarském startovním poli. Jako partneři týmů, díky nimž je česká účast takto vysoká, jsou například: Tatra, Big Shock, Jawa, Sencor, a mnoho dalších

Pouze na stanici SPORT 5 si v rámci Dakaru dojdete pro hlavní chod a ještě něco navíc. To vše zdarma, protože za tuto jedinou sportovní televizi u nás nemusíte nic platit. A jelikož Saúdská Arábie je bezesporu nádherná země pyšnící se bohatou kulturou, těšit se můžete i na spoustu zajímavosti. Co je pro vás tedy připraveno?