Modelka Němcová si zahrála s Langmajerem! Nabídku brala všemi deseti
Zdroj: herminapress

Modelka Němcová si zahrála s Langmajerem! Nabídku brala všemi deseti

Vytvořeno dne 04.10.2021

Modelka Pavlína Němcová se v minulosti objevila v řadě českých i zahraničních filmů, například v oceňovaném snímku Edith Piaf nebo v adaptaci knihy Michala Viewegha Případ nevěrné Kláry a herecké profesi by se ráda věnovala v nejbližší době naplno. Proto neváhala, přijala nabídku režiséra Rudolfa Havlíka a v připravovaném filmu Po čem muži touží 2 si zahrála roli lékařky.

„Do Česka jsem se natrvalo vrátila před čtyřmi lety, letos v létě změnila management a ráda bych tak zúročila své dlouholeté zkušenosti ze zahraničí i u nás,“ říká Pavlína Němcová. „Málokdo ví, že jsem studovala herectví v New Yorku a Paříži, a že jsem se mu také v posledních letech věnovala více než modelingu. Když mi zavolali, zda bych si chtěla zahrát ve filmu Po čem muži touží 2 po boku skvělého Jiřího Langmajera, tak jsem ani chvilku neváhala,“ dodává Pavlína.

Režisér Rudolf Havlík právě natáčí komedii  Po čem muži touží 2. Film je volným pokračováním úspěšné komedie  Po čem muži touží, která se stala divácky nejúspěšnějším českým snímkem roku 2018.

Budeme sledovat psycholožku Irenu, které se po jedné alkoholové noci, kdy zapíjela zklamání z rozchodu s přítelem, vyplní bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno je v těle, které nenávidí, ale teď má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou.

Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 zavede hlavní hrdinku v mužském těle Jiřího Langmajera do  řady prostředí, které jsou doménou mužů. Ocitá se jako dělník na stavbě, je nucen/a s partou zpocených chlapů hrát fotbal, chodit hospody na pivo.

Nové role vytvoří Marek Taclík, který hraje souseda a kamaráda Radima, dále Leoš Noha, Radek Holub, Pavel Šimčík, Oskar Hes, či Tereza Kostková.