Monika Trávníčková opět v akci. Koho přizvala ke spolupráci?
Zdroj: herminapress

Monika Trávníčková opět v akci. Koho přizvala ke spolupráci?

Vytvořeno dne 17.08.2021

Herečka a producentka Monika Trávníčková se intenzivně zapojuje do akcí, které mají pomoci rodinám v moravských městech, které devastovalo ničivé tornádo. Má za sebou koncert v Mikulčicích a teď chystá další.

„Jako producenta se aktivně angažuji pomoci rodinám na Moravě, které přišli vlivem tornáda o střechu nad hlavou. Jsem ráda, že se s ostatními umělci můžeme také díky koncertům do pomoci zapojit a udělat radost jednotlivců,“ vysvětlila Monika Trávníčková a dodala, že konkrétní finanční pomoc půjde rodinám, které nedosáhnou na pomoc od státu nebo nemají pojištěné domácnosti či matkám samoživitelkám, které přišli o vše.

Není na to sama. Spolu s ní na dvou koncertech zahrají a zazpívají Jaroslav Svěcený, skupina Cigánski Diabli, Leona Machálková, Petr Bende, Heidi Janků, Bohuš Matuš, Davide Mattioli, Věra Martinová, Jakub Smolík a Alice Bonde s kapelou.

Příspěvky lze zasílat na transparentní účet Římskokatolické církve Moravská Nová Ves, popř. můžete jakoukoliv částkou přispět na dvou koncertech 19. 8. v Hruškách v 18 hodin a 25. 8. v Kutné Hoře v 19 hodin.

 

 

 

Default User Image
Lena, 21.08.2021 16:06
… rodiny prisli o strechu nad hlavou…
Redaktor nechodil do dkoly.